Su vagystės įkalčiais sulaikyti du tauragiškiai (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-02-26 14:50

Redakcijos archyvo nuotrauka

Vasario 23 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ( VPK) pareigūnai, surengę pasalą, sulaikė du nusikalstama veika įtariamus tauragiškius.

Kaip informuoja Tauragės apskrities VPK, įtariamieji buvo stebimi nuo lapkričio mėnesio. Ilgą laiką policijos pareigūnai vyrų, gim. 1979 m. ir 1986 m., nepaleido iš akiračio dėl vagysčių iš įvairių patalpų. Pareigūnų pastangos nenuėjo veltui. Pirmadienį, apie 3 valandą nakties, Tauragės r., Žygaičių mstl., pasalos metu buvo sustabdytas vyrų vairuojamas automobilis „Ford Transit“. Patikrinus transporto priemonę, viduje buvo rasta traktorius-žoliapjovė, žoliapjovė „Viking“, siaurapjūklis „HILTI“, elektrinis daugiafunkcinis prietaisas „Fein Multimaster TOP“ bei metalo žirklės.

Pareigūnai, turėdami informacijos, kad neseniai buvo apvogta sodyba Šilutės r., nustatė, kad daiktai, rasti automobilyje, priklausė minėtos sodybos savininkui, kuris dėl vagystės patyrė apie 1600 eurų nuostolį.

Po įvykio abu įtariamieji buvo pristatyti į Tauragės aps. VPK ir uždaryti į laikino sulaikymo kamerą 48 valandoms, po kurių bus sprendžiama dėl kardomosios priemonės skyrimo. Pareigūnai toliau tiria ir aiškinasi įvykio aplinkybes.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras