Pareigūnai užbėgo įvykiams už akių – įtariamieji nespėjo pasinaudoti pagrobtu turtu(7) 

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-03-10 16:50

Tauragės AVPK stop kadras iš filmuotos medžiagos.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau –Tauragės apskr. VPK) pareigūnai turėdami informacijos apie galimą neteisėtą disponavimą pagrobtais automobiliais sekmadienio vakarą, apie 20 val., sulaikė asmenis nuo autovežio „Mercedes-Benz“ priekabos nukraunančius 3 BMW markės automobilius. 

Du Marijampolėje registruoti vyriškiai, gim. 1963 m., ir gim. 1992 m. buvo sulaikyti iš karto. Vienas iš įtariamųjų mėgino pabėgti, tačiau pareigūnams panaudojus tarnybinį ginklą „Glock 19“ ir iššovus keturis įspėjamuosius šūvius į orą, tauragiškis, gim. 1966 m., nusprendė nerizikuoti ir pasidavė pareigūnams. Dar vienas įtariamasis, gim. 1994 m., buvo sulaikytas netoliese. 

Pareigūnų informacija pasitvirtino – patikrinus automobilių identifikacinius numerius buvo nustatyta, kad transporto priemonės BMW 560L, BMW 390X ir BMW 560X, kurių vertė iki 30 tūkstančių eurų, nuo 2015 m. vasario mėnesio yra ieškomos Vokietijoje.

Po įvykio visi įtariamieji buvo pristatyti į Tauragės apskr. VPK ir uždaryti į laikino sulaikymo kamerą 48 valandoms. Transporto priemonės paimtos ir saugomos automobilių stovėjimo aikštelėje. Už didelės vertės turto realizavimą ar naudojimąsi juo, žinant, kad tas turtas gautas nusikalstamu būdu, asmenims gresia bauda arba areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų. 

Pareigūnai toliau tiria ir aiškinasi įvykio aplinkybes.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras