Po vyriško sekso: trise išdarinėjo tai, ką vienas nori užmiršti(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-07-17 16:32

Renaldo Malycho nuotrauka

Vyriško sekso užsigeidę trys Tauragės rajono gyventojai nutarė neslopinti savo aistros, o iš karto ją patenkinti – gerokai jaunesnį vyrą sumušė, o paskui privertė tenkinti oraliniu būdu, skelbia naujienų portalas DELFI.LT.

Tokios patyčios trims vyrams kainavo gana brangiai – jie ne tik pakliuvo už grotų, kur prievartautojai yra labai nemėgiami, bet ir nukentėjusiajam vaikinui privalės sumokėti 10 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimą.

Nors sekso orgija buvo užfiksuota mobiliuoju telefonu ir su visomis smulkmenomis atitiko nukentėjusiojo pasakojimą, vienas prievartautojų bandė atsikratyti iškrypėlio etiketės – vyras pareiškė, kad jokių seksualinių santykių su vyru savo noru nėra turėjęs, o jeigu taip ir buvo, tai esą norįs kuo greičiau visa tai užmiršti.

„Tą vakarą buvau girtas, todėl nemačiau, ką girtaudami mano draugai darė – tuo metu miegojau lovoje, todėl nejutau, ką su manimi darė nukentėjusysis“, – teisme pareiškė 3 metų laisvės atėmimo bausme dėl seksualinio prievartavimo nuteistas Tauragės rajono gyventojas Vidas Žiobris.

Toks prievartautojo pasakojimas neįtikino nei prokurorų, nei teisėjų – neginčijamai nustatyta, kad V. Žiobris kartu su savo bičiuliais seksualiai prievartavo vieną jauną vyrą.

V. Žiobrio draugai taip pat pasiųsti už grotų – oralinis seksas su vyru Vaidui Sabaičiui ir Jonui Giedrai „kainavo“ po 4 metus pataisos namuose.

Visą straipsnį skaitykite čia.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras