Į avariją patekusiam taksistui prireikė medikų pagalbos(10) 

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-12-13 10:04
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Pagrindiniu keliu važiavusį „Seat“ taranavo iš šalutinio kelio iššokęs „Opel“. Autorės nuotrauka 

Šiandien, šeštadienį, apie 11.30 val., J.Tumo-Vaižganto ir M.Mažvydo gatvių sankryžoje įvyko avarija: pagrindiniu keliu riedėjusį taksi automobilį taranavo iš šalutinio kelio iššokęs automobilis. Taksistui prireikė medikų pagalbos, jis išvežtas ligoninę. 

Į TAXI automobilį rėžėsi svečio iš Vilkyškių vairuojamas automobilis „Opel Zafira“. Vyras automobiliu važiavo su nepilnamete mergaite, automobilio salone matėsi Kalėdoms skirtos dovanos. Vairuotojas tikina buvęs blaivus.

 –Pats esu kaltas. Užsižiopsojau. Tai aš trenkiausi į pagrindiniu keliu važiavusįjį. Esu ne tauragiškis, nepastebėjau, kad šioje sankryžoje reikėjo duoti kelią, – neslėpdamas kaltės kalbėjo miesto svečias.

Įvykio vietoje kalbintas policijos pareigūnas patvirtino – TAXI automobilio vairuotoją Greitosios medicinos pagalbos personalas išsigabeno į ligoninę.

 –Kokia jo būklė, kol kas nežinome – važiuosime į ligoninę, žiūrėsime, – sakė pareigūnas.

Sužeistojo automobilį įvykio vietoje sergėję jo kolegos paaiškino, kad išorinio sužalojimo jie nepastebėję. Taksistas greičiausiai patyrė šoką.

 –Visada taip sakiau ir sakau – šeštadieniais miesto gatvėmis važinėti – nesaugu: privažiuoja į turgų, o ir šiaip į parduotuves pašmirinėti visokiausio „plauko“ vairuotojų. Kiti gal vieną sykį per metus automobilį užsikuria. O dabar juk prieššventinis laikotarpis. Tad tokių svečių miesto gatvėmis važinėja žymiai daugiau, – sielodamasis dėl kolegos nesėkmės kalbėjo avarijos pažiūrėti atvažiavęs taksistas.

Įvykį tiria Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras