Apiplėštas miesto centre gyvenantis senukas(1)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-04-07 06:25

R.Malycho foto

Šeštadienio naktį, po vidurnakčio, Prezidento gatvėje į namus įsibrovę du vaikinai grasindami ginklu reikalavo atiduoti pinigus iš neįgalaus 82 metų senuko ir pagrobė per tūkstantį litų. Anot nuo plėšikų nukentėjusio Vlado J., nusikaltėliai į jo namą įlipo per rūsio langą.

 
 

Įėję į namą nusikaltėliai išlaužė iš vidaus užrakintas miegamojo duris ir tamsoje puolė jį gulintį lovoje. Vienas plėšikų užėmė burną bei akis ir revolveriu baksnodamas į smilkinį reikalavo pasakyti, kur pinigai.

Pinigų reikalavo ir antrasis įsibrovėlis. Senukas prasitarė lyg girdėjęs ir trečio žmogaus balsą, tačiau nėra tuo įsitikinęs.

– Nespėjau net pasiimti savo revolverio, kurį laikiau visai šalia savęs, po pagalve. Jie ginklą pirmiau

paėmė. Aš sakiau, kad esu invalidas, kad gydausi ir pinigų neturiu, tačiau jie išvertė viską ir radę pinigų paspruko. Piniginėje galėjo būti apie 70 litų, pašonėje po užklotais apie 1000 litų, – pasakojo senolis.

Įsibrovėliai taip pat nupjovė telefono laidus ir paėmę iš spintelės skalbimo miltelius išbarstė miegamajame ant žemės. Išėjus plėšikams Vladas J. nuėjo pas kaimynus ir išsikvietė policiją.

Lauke prie namo, kuriame šeimininkas nuomoja patalpas kirpyklai ir dėvėtų drabužių parduotuvei, iš kiemo pusės stovėjo kopėčios. Matyt, jomis vagys ketino užlipti į antrąjį namo aukštą, bet nusprendė vidun įlipti per rūsio langą.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras