Vilkikas rėžėsi į džipą(0)

Rolandas ŽALGEVIČIUS | rolandas@kurjeris.lt

2008-02-26 06:00

Laimingai pasibaigusiu eismo įvykiu galima laikyti įspūdingą avariją, įvykusią pirmadienį 17 val. 40 min. Meldikviršių kaime Tauragės rajone. Iš Vilniaus į Šilutę važiavęs džipas „Subaru“, tempęs priekabą su valtimi, priklausančią Aplinkos apsaugos departamentui, manevruodamas kelyje norėjo apsisukti.

Taip nusprendęs vilnietis 35-erių metų Valerijus Žilinskas pamanė pasukęs ne tuo keliu. Vairuotojas tikino matęs iš paskos važiavusį vilkiką. Kol sumažinęs greitį ir pasukęs į dešinį kelkraštį džipas ruošėsi apsisukti, priartėjo vilkikas.

Vilnietis per priekaboje pūpsančią valtį nebematė iš paskos važiavusio sunkiasvorio ir manydamas, kad vilkikas dar toli, staiga suko į kairę. Vilkikas „Scania“, vairuojamas kretingiškio 57 metų Viktor Tankov, trenkėsi į vairuotojo dureles ir perlenkė džipą pusiau. Abi transporto priemonės nuriedėjo nuo kelio ir apvirto.

Džipo vairuotoją nuo mirtino smūgio išgelbėjo šoninės saugos pagalvės. Jam lūžo šonkauliai. Greitosios pagalbos medikai, suteikę vietoje pirmąją pagalbą, sužeistąjį išgabeno į ligoninę. Dėl patirtų sužalojimų vairuotojas paguldytas į Tauragės apskrities ligoninės Traumatologinį skyrių.

Vilkiko vairuotojas nenukentėjo. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Į vykstantį reidą Nemuno deltoje vežtą valtį pasiėmė gamtosaugininkai, o 24 tonas durpių, gabentų iš Estijos į Šilutę sufasuoti, teko iškrauti ir vilkiką iš griovio iškelti krovinio savininkui

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras