Stoties gatvės gyventojams dar ilgai teks murkdytis purve (21)

2017-11-08 12:58

Taip vyksta darbai: penktadienį, 8.25 val., rekonstruojamoje Stoties gatvėje nebuvo jokios technikos, vaikštinėjo tik trys darbininkai. Autorės nuotrauka 

Liepą prasidėję Stoties gatvės atkarpos nuo Tremtinių kelio iki K.Jauniaus gatvės rekonstrukcijos darbai sunkiai juda. Gyventojai pasipiktinę, kad tenka murkdytis purve, tačiau nuotekų tinklų renovacijos ir paviršinių lietaus nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbus koordinuojančios UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis tegali palinkėti kantrybės. 

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinusi Stoties gatvės gyventoja Genovaitė skundėsi, kad dirbama labai lėtai.

– Atvažiuokite ir pažiūrėkite, kaip mes gyvename, – kvietė Stoties gatvės gyventoja.  

UAB „Tauragės vandenys“ vykdo bendrą projektą su Tauragės rajono savivaldybe, jo metu ketinama rekonstruoti nuotekų tinklus, įrengti apšvietimą ir sutvarkyti gatvės važiuojamąją dalį bei šaligatvius. 1,1 mln. eurų vertės projektas finansuojamas iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, ES struktūrinių fondų bei Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų. Konkursą darbams atlikti laimėjo UAB „Kvėdarsta“.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė bendrovės „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis, visi darbai užtruks apie dvejus metus. Vandentiekininkų kuruojami darbai turėtų būti baigti kitų metų gegužę.

– Gabaliukais tiesiame. Iki K.Jauniaus gatvės tinklai jau nutiesti. Jau veža gruntą, tankina. Kas iš to, kad užvers nesutankinę grunto. Viskas turi palaipsniui vykti. Tokiuose darbuose nepaskubėsi, nes bus dar blogiau. Rekonstruojamoje gatvėje daug tinklų reikia nutiesti. Projektas sudėtingas. Reikia kentėti, nieko nepadarysi. Jei norime gerai gyventi, reikia kantrybės,– sakė E.Anulis.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras