Pagrindinės gatvės apšviestos, o „pakraščiuose“ – tamsa(2)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-01-15 06:28
Raimondos Alysienės nuotrauka

Raimondos Alysienės nuotrauka

Baigėsi šventės – prasidėjo bėdos. Vienas po kito į redakciją pasipylė gyventojų skambučiai. Šįkart mūsų skaitytojai skundžiasi, kad gatvėse, kuriose jie gyvena, tamsu nors pirštu į akį durk. Esą po savaitgalį praūžusios audros Daržų gatvė tebeskendi tamsoje, o Jovarų, Laisvės ir Stoties gatvėms net audros nereikėjo, jų apšvietimo laikas toks trumpas, kad eidamas dar ne vėlų vakarą gali atsitrenkti į elektros stulpą.

Už visų šių gatvių apšvietimą atsakinga bendrovė „Dunokai“. Jos direktorius Audrius Mosėjus patikino, kad Daržų gatvė išties po audros liko be elektros, bet tvirtino, jog energetikai jau ėmėsi darbo ir sprendžia problemą. Jo žiniomis, trečiadienį šioje gatvėje apšvietimas jau veikė, tačiau, kad nekiltų papildomų abejonių, prižadėjo pats nuvykti į vietą ir išsiaiškinti.

– Po audros kelios gatvės liko be elektros. Darbininkai dar nespėjo sutvarkyti, nors dirbo visą laiką. Iš pradžių pagrindinių gatvių apšvietimą tvarkėme, o dabar liko šalutinės. Viskas bus sutvarkyta, – pažadėjo A. Mosėjus.

Jo teigimu, Jovarų mikrorajono gatvių apšvietimo laiką reguliuoja miesto seniūnija, todėl teirautis reikėtų seniūno Virginijaus Žiliaus. Šis informavo, kad seniūnija turi parengusi specialų miesto gatvių apšvietimo grafiką, patvirtinantį, kuriuo metu kurioje gatvėje vakarais bus išjungtos šviesos.

– Yra mano paties patvirtintas grafikas, kada įjungiame ir kada išjungiame šviesas gatvėse. Kiekvieną savaitę reguliuojame laikrodžius. Bet tikrai nereguliuojame apšvietimo į mažesnę pusę. Jeigu žmonės paskambina mums, nes turi kokių priekaištų, stengiamės į juos atsižvelgti. Sakykim, jeigu rytas apsiniaukęs, tai viskas gerai, kad dega šviesos, bet jeigu giedras rytas, kaip šis, tai žmonės skundžiasi, kodėl neišjungiam apšvietimo, – trečiadienį situaciją aiškino seniūnas.

Paklaustas, kurios gatvės Tauragėje būna apšviestos visą naktį, V.Žilius įvardijo tik vienintelę Dariaus ir Girėno gatvę, kadangi ji – pačiame centre. Pasak seniūno, aplink ją išsidėsčiusios gatvės taip pat apšviestos ilgiau, šviesos dega iki vidurnakčio ar dar ilgiau. O visos kitos gatvės, besidriekiančios į miesto pakraščius, apšviečiamos gerokai trumpiau, nes, seniūno teigimu, jose nėra tokio judėjimo kaip miesto centre.

Rinkimai 2015

Jei rinkimai į savivaldybės tarybą vyktų rytoj, už kurį sąrašą balsuotumėte?

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras