Jovarų mokykla prašo atnaujinti apsaugos sistemą (21)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-02-28 12:29

Jovarų mokyklos direktorius Algimantas Kaminskis. Renaldo Malycho nuotrauka

Jovarų pagrindinės mokyklos direktorius savivaldybės prašo jo vadovaujamai mokyklai skirti lėšų vaizdo stebėjimo kameroms atnaujinti. Pasak mokyklos vadovo, prašoma skirti suma mokyklai esanti nemenka. 

Jovarų pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Kaminskis prašymą skirti lėšų parašė savivaldybės administracijos direktoriui, savivaldybės tarybai ir Finansų skyriui. Kad mokykloje būtų galima įrengti papildomą vaizdo stebėjimo kamerą ir vaizdo įrašymo įrenginį, pagal pateiktą sąmatą reikia 510 eurų.

– Kol mokykloje buvo viena vaizdo stebėjimo kamera, daug metų turimas ir jau pasenęs kompiuteris stovėjo mano kabinete. Kai kamerų mokykloje bus įrengta daugiau, stebėjimo funkcijas atliks budėtojas, – sakė mokyklos direktorius.

Pasak direktoriaus, vaizdo stebėjimo kameros dabar įrengtos vestibiulyje, rūbinėje, prie laukujų durų, dar keturios – mokyklos teritorijoje. Paklaustas, ar tiek kamerų pakanka, juk mokyklos teritorija neaptverta, atsakė trumpai:

– Kiek turim, tiek ir naudojame.

Mokyklos teritorijos aptvėrimas, anot vadovo, įrašytas į mokyklos veiklos prioritetus. Tam būtinas papildomas finansavimas, nes suma reikalinga nemenka, kaip ir svarbu, kad teritorija būtų stebima.

– Vaizdo stebėjimo kameros buvimas automatiškai mažina pagundą kažkam ateiti ir trikdyti mokyklos rimtį, – apie būtinumą atnaujinti vaizdo stebėjimo kameras ir sistemą kalbėjo mokyklos direktorius A.Kaminskis.  

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras