Ginti valdininkų iš Vilniaus atvyko Lietuvos profesinės sąjungos vadovai(36)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-07-21 09:18
Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Tauragės rajono vadovams pylos vakar negailėjo Tauragės savivaldybės administracijos profsąjungos pirmininkė Elena Jurgilienė (pirma kairėje), Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknius ir teisininkai Živilė Čeplauskė bei Deividas Beržinskas. Autorės nuotrauka 

Kostiumuoti, gražūs ir gražiai kalba, tačiau problemos gilios – taip vakar, lankydamiesi Tauragės rajono savivaldybės administracijoje, apie naująją Tauragės rajono valdžią „Tauragės kurjeriui“ sakė Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai. „Sandraugos“ atstovus, nerimaudami dėl savo likimo ir, jų nuomone, netinkamų darbo sąlygų bei apmokėjimo, į profesinę sąjungą prieš mėnesį susibūrę Tauragės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai į Tauragę pasikvietė padėti susikalbėti su savo darbdaviais. 

Su naująja Tauragės valdžia vakar mažojoje savivaldybės administracijos posėdžių salėje susitikę „Sandraugos“ pirmininkas Kęstutis Juknius, teisininkai Živilė Čeplauskė ir Deividas Beržinskas merą Sigitą Mičiulį ir savivaldybės administracijos vadovą Modestą Petraitį informavo, kad buvo gautas savivaldybės administracijos darbuotojų skundas. Pasak skundo autorių, jų darbovietėje nėra poilsio kambario, darbuotojams nesudaromos poilsio pertraukėlių galimybės, netinkamai apmokama arba visai nemokama už papildomą darbo krūvį bei skyrių vedėjų pavadavimą. Savivaldybės administracijos darbuotojų profsąjungos pirmininkė Elena Jurgilienė direktoriui taip pat negailėjo priekaištų. Jos teigimu, iki šiol nuo pirmosios savo darbo dienos savivaldybės administracijos direktorius neprisistatė savo pavaldiniams, esą darbuotojai baiminasi jam išsakyti savo problemas. „Sandraugos“ atstovai pranešė turį informacijos, kad savivaldybės administracijos darbuotojai Tauragėje gali būti diskriminuojami dėl savo politinių įsitikinimų. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Bankų įkainiai

Ar reikėtų pažaboti bankų keliamus įkainius?

Skaityti komentarus (36) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras