M.Nevardauskas: „Šildymo sezono pabaiga – Dievo rankose“(3)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-25 10:52

Gyventojai turi teisę patys spręsti, kada baigti šildymo sezoną. Autorės nuotrauka

Gamta šiemet vėl pokštauja gailėdama šilumos ir tikrojo pavasario dvelksmo. Su šildymo sezono pabaiga šiemet, panašu, sumušime rekordą. Jei pernai šildymo sezonas baigtas rekordiškai vėlai – tik gegužės 2-ąją, tai šiemet jis bus baigtas irgi panašiu laiku, gal net vėliau.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ šiandien sakė Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas, apie šildymo sezono pabaigą jie nieko pasakyti negali. Tai ne nuo jų priklausą.

– Ne mes planuojame. Kaip sakė klebonas, Dievas planuoja – kaip Dievas duos temperatūrą, taip ir bus. Tris paras turi išsilaikyti ne mažesnė kaip 10 laipsnių paros temperatūra. Pagal prognozes, įsivaizduoju, kad jau kitą savaitę šildymo sezoną baigsime. Nors gyventojai, surinkę 50 proc. plius vieną parašą, gali patys atsijungti šildymą. Oficialiai, kiek žinau, dar nė viename Lietuvos mieste šildymo sezono pabaiga nepaskelbta, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Šilumos tinklų vadovas M.Nevardauskas.

O kol kas, kad galėtų baigti šildymo sezoną, šilumą tauragiškiams tiekianti įmonė laukia savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo, kuris pasirašomas vadovaujantis galiojančiais teisės aktais.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras