„Jovariškiai“ turės mokyklinį autobusiuką(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-08-31 14:58

Renaldo Malycho nuotrauka

Trečiadienį iš Vilniaus pargabentas autobusiukas mokiniams bus pristatytas Rugsėjo pirmosios šventėje. Iki šiol mokykla savo vadinamojo geltonojo, mokyklinio, autobusiuko neturėjo.

– Anksčiau mokinius į mokyklą atveždavo Tauragės autobusų parko maršrutinis autobusas. 7.30 val. vaikus surinkdavo, iš pamokų parveždavo 15 valandą. Dabar jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikai, kuriems pamokos baigiasi anksčiau, nebebus priversti laukti. Be to, jei anksčiau vykdami į pamokas mokiniai turėdavo atvykti į autobuso stotelę, tai dabar autobusiukas atvyks prie vaikų namų. Transporto priemonėje yra 19-a vietų. Žinoma, visi norintieji netilps, jie kaip ir anksčiau galės naudotis maršrutiniu autobusu, – sakė Jovarų pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Kaminskis.

Autobusiuką Švietimo ir mokslo ministerija įsigijo iš ES ir valstybės lėšų. Į mokyklą šia transporto priemone galės atvykti mokiniai iš Dacijonų, Dauglaukio, Grineidžių, Kuisių ir kitų gretimų kaimų.

Mokykla šiais mokslo metais „praturtėjo“ ne tik mokykliniu autobusiuku, rajono savivaldybės lėšomis įsigyta nauja garso aparatūra. Kaip direktorius sako, senoji buvo pasenusi, prastai veikė.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras