Atestatų įteikimo šventė galėjo būti be atestatų (papildyta)(7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-07-08 13:33

Redakcijos archyvo nuotrauka

Kaip juokauja ilgametė Tauragės savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Lina Oželytė, jos darbo praktikoje dar nėra pasitaikę, kad atestatų įteikimo šventė rytoj „Versmės“ gimnazistams bus be atestatų – iki šiol nėra kai kurių valstybinių brandos egzaminų rezultatų.

„Versmės“ gimnazijos direktorė Albina Senkuvienė ramina, kad rytoj Kultūros rūmuose „versmiškiai“ vis tiek rinksis.

– Rytoj vis tiek švęsime, tik pakoregavę šventės scenarijų rinkimės į mokyklos baigimo šventę. Kai kuriems mokiniams, kurių visų dalykų egzaminų rezultatai yra, atestatus galėsime įteikti. Kad gautų brandos atestatą, reikėjo išlaikyti du egzaminus, o beveik visi mokiniai išlaikę tris. Jei ne atestatą, tai kitą popierių į rankas tikrai duosime, – juokaudama kalbėjo gimnazijos direktorė A.Senkuvienė.  

Nors šiemet su pagyrimu baigusiųjų gimnazijos nebus, bet direktorė džiaugiasi, kad net septyniems abiturientams bus įteikti savivaldybės padėkos raštai už labai gerą mokymąsi. Jų atestatuose – tik devintukai ir dešimtukai. Iki pagyrimo trūko tik sėkmės egzaminuose, nes rezultatai turėjo būti 86–100 balų.

Pasak direktorės, šiemet „pasivedė“ Nacionalinis egzaminų centras (NEC), todėl kai kurie abiturientai atestatus gaus vėliau.

16 val. Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė L.Oželytė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad NEC paskelbė likusių brandos egzaminų rezultatus ir ryt visi „versmiškiai“ gaus atestatus. 

Belieka palinkėti gražios šventės.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras