Savaitgalį virto medžiai, degė žolė ir liejosi tepalai(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-04 08:10
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Tauragės ugniagesiai gelbėtojai į iškvietimus praėjusį savaitgalį vyko šešis kartus. Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Ilgąjį, šventinį savaitgalį, Tauragėje aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos. Ugniagesiai gelbėtojai pranešė į iškvietus vykę šešis kartus, du iš jų – gaisrai.

Gegužės 1 dieną, 16.26 val., apie gaisrą pranešė neprisistatęs telefonu skambinęs asmuo. Žmogus informavo, kad prie Oko miško palei geležinkelį dega žolė. Ugnies malšinti vyko viena autocisterna. Į nurodytą vietą pareigūnai nuvyko per aštuonias minutes. Iškvietimo vietoje degė žolė septynių arų plote. Ugnis užgesinta parankinėmis priemonėmis. Įvykis tiriamas.

Naktį į gegužės 2-ąją, apie 2 val., Taurų k., Tauragės dvaro g., ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė medikams. Greitosios medicinos pagalbos darbuotoja telefonu paprašė, kad vyrai padėtų iš daugiabučio trečiojo aukšto išnešti sunkiasvorį ligonį. Į pagalbą medikams ir gyventojams vyko Taurų ugniagesių komanda.

Gegužės 2 d., 17.40 val., telefonu pranešta apie ant kelio užvirtusius medžius. Skambinęs žmogus sakė, kad užtvertas kelias Tauragė–Juodpetriai. Vairuotojas patikslino, kad eglės užtvėrė kelio važiuojamąją dalį iki Juodpetrių likus maždaug trims kilometrams. Pašalinti kliūtį nuo kelio išsiųsti Tauragės ugniagesiai gelbėtojai. Jie pranešė, kad skambinusio vairuotojo nurodytoje vietoje ant kelio važiuojamosios dalies guli trys eglės. Medžius pareigūnai supjaustė ir patraukė nuo kelio.

Gegužės 3 d., 14.30 val., telefonu pranešta, kad Jovaruose, Vilties ir Saulės gatvių sankryžoje, išsiliejo dyzelinis kuras. Informatorius patikslino, kad nurodytoje vietoje „pasidarbavo“ kuro vagys: iš sunkvežimio vogė dyzelinį kurą, dalis jo liko ant gatvių dangos. Į įvykio vietą nuskubėję Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai konstatavo – kuras išsiliejęs maždaug 30 kvadratinių metrų plote. Teršalai surinkti maždaug per valandą. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras