Užsiliepsnojo sunkvežimis su pjuvenomis(0)

2007-08-09 22:00

Praėjusią savaitę kelyje užsidegė pjuvenas iš Ariogalos į Tauragės šilumos tinklų katilinę vežęs sunkvežimis, kai jame iš kuro padavimo sistemos pratekėjo kuras.
Pranešimą apie gaisrą kelyje Šiauliai-Tauragė Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gavo 11.22 valandą. Nuvykus jiems į nelaimės vietą, degė krovininis automobilis „Volvo FL6" su puspriekabe ir priekaba. Automobilis buvo pakrautas medžio pjuvenomis. Apdegė kabinos galinė dalis, variklio skyrius. Ugniagesių teigimu, gaisro priežastis - gedimas automobilio kuro padavimo sistemoje.

Numalšinus ugnį sunkvežimio vairuotojas Romanas Rupeika buvo nusivylęs, kad mašinoje turėjo tik seną nedidelį gesintuvą.
- Tie mažieji gesintuvai - niekam tikę. Bandžiau juo gesinti ugnį, bet tik sušnypštė ir nieko nepadėjo, - apie savo bandymą gesinti degančią mašiną pasakojo vairuotojas.

Apdegusio sunkvežimio kabinoje mėtėsi 0,5 litro talpos gesintuvas.

Sunkvežimis apdegė nedaug - susilydė variklio skyriaus laidai, išdegė dalis kabinos. Vairuotojas sakė, kad 1988 metų gamybos sunkvežimį jau buvo ruošiamasi nurašyti, į Tauragę jis važiavo bene paskutinį kartą.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras