„Maxima LT" skirs iki 15 tūkstančių eurų šauniausiai bendruomenės iniciatyvai(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-06-04 14:06
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Anot "Maxima LT" atstovių, paraiškas pildyti ir teikti galima jau dabar. Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Ketvirtadienį  bendrovės „Maxima LT" kartu su Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru (NIPC) Tauragės miesto, rajono ar apylinkių miestelių, gyvenviečių bendruomenių atstovams pristatė konkursą „Mes – bendruomenė“. Jo metu bendruomenės gali pretenduoti gauti iki 15 tūkst. eurų paramą savo sumanymams įgyvendinti.

Kaip projekto pristatymo metu sakė Renata Saulytė, „Maxima LT“ komunikacijos skyriaus vadovė, jos atstovaujamas prekybos tinklas per dieną sulaukia nuo kelių iki keliolikos asmenų ar bendruomenių, prašančių vienokios ar kitokios paramos.

– Šventėms, bendruomenių gerovei sukurti. Be to, kiek yra tekę bendrauti su bendruomenių atstovais įvairių švenčių, kuriose dalyvaudavo ir mūsų tinklo atstovai, metu, išgirstama, kad bendruomenėms vien valstybinės paramos nepakanka. Užsibrėžę tikslą skatinti šalies bendruomenių ir gyventojų aktyvumą bei iniciatyvumą sprendžiant aktualiausias juos supančios aplinkos problemas, kviečiame teikti paraiškas konkursui, – sakė R.Saulytė.

„Maxima LT" šalies bendruomenių iniciatyvų konkurse iki rugpjūčio 15 dienos išrinks tris geriausius projektus. Jiems įgyvendinti skirs po 5, 10 ir 15 tūkstančių eurų.

Šalies bendruomenės, norinčios dalyvauti naujoje bendrovės „Maxima LT" iniciatyvoje, iki liepos 1 d. gali siųsti paraiškas, pristatydamos projektus, kaip pagerinti konkrečios bendruomenės, kurioje veikia organizacija, gyvenimą. Prioritetai bus teikiami etnografinių regionų vertybes puoselėjantiems, švietimo, sveikos gyvensenos ir sveikatinimo, infrastruktūros gerinimo projektams.

 

 

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras