„Skaudvilės kraštas“ atsižvelgė į gyventojų poreikius(15)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2012-06-07 12:18
Jovitos Strikaitienės nuotrauka

Mėgstantiems žaisti tinklinį – aikštelė prie Ančios upės tvenkinio. Autorės nuotrauka

Bendruomenė „Skaudvilės kraštas“ rengia nedidelę šventę – tinklinio aikštelės, kuri įrengta paplūdimyje, atidarymą.

Projektas parengtas ir įgyvendintas baigiantis praėjusiems metams, kai šiai bendruomenei vadovavo Daiva Bakšienė. Lėšų projektui įgyvendinti – 24,5 tūkstančius litų – bendruomenė gavo iš Vietos veiklos grupės. Už šias lėšas paplūdimyje prie Ančios upės tvenkinio įrengta tinklinio aikštelė, ji aptverta, pastatyta pavėsinė, įrengti suoliukai. Išsimaudžius jaunimui bus smagu pažaisti tinklinį.

Šiuo metu bendruomenei „Skaudvilės kraštas“ vadovauja Vidas Bičkus. Bendruomenės pirmininko pavaduotoja, seniūno pavaduotoja Dalia Milašienė įsitikinusi, kad paplūdimyje įrengti tinklinio aikštelę buvo gera mintis.

– Ją bendruomenė įrengė atsižvelgdama į žmonių poreikius, jų norą pasportuoti prie vandens. Albinas Kazlauskas, su sūnumi pasikabinę audeklo atraižą, ten žaisdavo. O dabar sudarytos geros sąlygos ir žaidėjams, ir žiūrovams. Kai tik pagerės orai, pakabinsime tinklą, norintieji galės žaisti, o birželio 16-ąją skaudviliškius kviečiame į aikštelės atidarymą, – „Tauragės kurjeriui“ sakė D.Milašienė.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras