„Vilkyškių pieninė“ švenčia 25-metį(2)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-07-21 19:41

Eisena Vilkyškių miestelio gatvėmis. Raimondos Alysienės nuotrauka

Į Vilkyškių miestelį šiandien kvietė didžiausia Tauragės apskrities įmonė „Vilkyškių pieninė“ – sulaukusi gražaus jubiliejaus įmonė surengė tikrą fiestą ne tik įmonės darbuotojams, bet ir svečiams.

Šventinė programa pradėta koncertu Vilkyškių evangelikų liuteronų bažnyčioje. Po to šventės dalyviai išsirikiavo eisenon ir lydimi orkestro muzikos gatvėmis pajudėjo link pieninės ir sugužėjo miestelio aikštėn.

Įmonės bendruomenę sveikino ne tik įmonės generalinis direktorius Gintaras Bertašius, bet ir Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis. Pagėgių savivaldybėje išrinktas Seimo narys Ričardas Juška įteikė ypatingą dovaną – Vokietijoje rasto Nepriklausomybės akto kopiją.

Pramogas, kurių miestelyje netrūko, šventės dalyviams dovanojo „Vilkyškių pieninė“. O veiklos galėjo rasti ir maži, ir dideli. Mažieji, aišku, labiausiai krykštavo putų „jūroje“, suaugusieji, pavyzd-iui, galėjo mokytis tapyti mandalas. Visas pramogas net sunku išvardinti.

Didžiausių ovacijų sulaukė vardiniai įmonės darbuotojų sveikinimai – ant scenos V.Bertašius rankas spaudė ir dovanėles teikė darbuotojams, kurie įmonėje dirba 10 ir daugiau metų.

Vakaro linksmybes tęsia nuotaikingas koncertas. Gimtadienio šventę vainikuos ugnies šou ir fejerverkai.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras