Saugaus eismo diena pažymėta estafetėmis(1)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-04-06 11:47

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šiandien visoje Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Kaip ir kasmet, Tauragės policijos pareigūnai sukvietė bendruomenės narius į Pilies aikštę, kur buvo žymimi vertingi daiktai ir vyko estafetės varžybos. Aštuonias rungtis išbandyti ryžosi penkios moksleivių komandos.

Minint Saugaus eismo dieną ir siekiant priminti saugumo kelyje svarbą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės 12 val. Tauragės pilies aikštėje sulaukė net penkių moksleivių komandų, kurios dalyvavo šiai dienai skirtame renginyje. Estafetes sudarė aštuonios rungtys. Tarp jų buvo važiavimas riedlente, blaivumo akinių išbandymas, reikėjo atpažinti kelio ženklus. Taip pat tikrintas gebėjimas gaivinti žmogų – atlikti dirbtinį kvėpavimą. Beje, pastaroji rungtis ne pati lengviausia. Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorės Daivos Genienės paklausta apie žmogaus gaivinimą, „Tauragės kurjerio“ žurnalistė atsakyti pajėgė vos į vieną–kitą, nors avarijos metu būtent šios žinios gali išgelbėti kam nors gyvybę. Aikštėje susirinkusieji galėjo pasinaudoti proga ir išbandyti gaivinimą praktiškai su specialiu manekenu.

Prie paruošto stendo atėjusiems miestelėnams buvo iš anksto parengtų klausimų, susijusių su eismu. Į juos teisingai atsakiusieji galėjo išsirinkti prizą: raktų pakabuką, atšvaitą, šviesą atspindinčią liemenę, spalvinimo knygelę.

Vaikus džiugino policijos bičiulis Amsis. Renginio metu taip pat vyko prevencinis gyventojų daiktų žymėjimas. Jo metu visi norintieji galėjo pažymėti savo vertingus daiktus specialiais žymekliais.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras