Mokyklos direktorius paprašė policijos pareigūnų pagalbos(11)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-10-11 13:53

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šiandien policijos pareigūnai Prezidento gatvėje vykdė pėsčiųjų kontrolės akciją. Vidurdienį jie stebėjo, ar moksleiviai per gatvę eina saugiai, per pėsčiųjų perėjas. To policijos komisariato prašė mokyklos taryba.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė, prevencinė akcija buvo vykdoma nesant jokios progos. Tačiau ji sumanyta ne pačių pareigūnų.

– Gavome Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus raštą, kuriame teigiama, kad mokiniai dažnai pažeidinėja Kelių eismo taisykles Prezidento gatvėje, eidami per ją neleistinose vietose. Tad buvo vykdoma prevencinė akcija – stebimi mokiniai, jie įspėjami, – sakė G.Kęsminaitė.

Komisariato atsotvė atskleidė, kad apie saugų elgesį kelyje pareigūnai kalbėjosi su 7 moksleiviais.

Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Aušra Bambalienė paaiškino, kad vaikų norą eiti trumpiausiu keliu pastebi jau senokai.

– Šis klausimas buvo iškeltas mokyklos tarybos posėdyje. Taryboje yra tėveliai, mokiniai ir mokytojai. Pirmieji šį klausimą išsakė tėvai, kurie tvirtino pastebintys ilgosios pertraukos metu mokinius, bėgančius ne per perėją į kepyklėlę ar parduotuvę. Pastebime tai ir mes. Nutarėme kreiptis į pareigūnus pagalbos. Nesiekiame ko nors nubausti, akcija tik prevencinė, – kalbėjo A.Bambalienė.

Anot mokyklos administracijos atstovės, kol budintis mokytojas stebi, moksleiviai eina per perėjas. Bet užtenka akimirkai nusisukti ir jie traukia artimiausiu keliu. Tokiu būdu gali patekti į avarinę situaciją. Juolab, kad artėja tamsusis metų laikas, kai bet kada gali nutikti nelaimė. Ir nors pareigūnus mokiniai pastebėjo iškart, tikimasi, kad prevenciškai jų pasirodymas bent kiek juos sudrausmino.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras