Įstaigoms leista baigti šildymo sezoną(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-10 13:27

TK nuotrauka

Pavasariui įsibėgėjus ir gerokai pakilus oro temperatūrai, šiandien, balandžio 10-ąją, savivaldybės įstaigoms leista stabdyti šildymą. Tačiau šildymo sezonas dar nesibaigia.

Teisės aktai numato, kad šildymo sezono pabaiga skelbiama, kai vidutinė paros temperatūra tris dienas iš eilės viršija 10 laipsnių šilumos.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Tauragės rajono savivaldybės ligoninės, sveikatos priežiūros, slaugos, ikimokyklinio ugdymo ir bendrojo lavinimo įstaigos, globos namai, seniūnijų seniūnai savarankiškai sprendžia apie šilumos nutraukimą savo pastatų šildymui.

Jei kiti šilumos vartotojai nepareikš kitokio noro, apie tai informuodami šilumos tiekėją, šildymo sezonas jiems taip pat bus baigtas pagal savivaldybės nustatytą grafiką. Pasak Tauragės šilumos tinklų vadovo Mindaugo Nevardausko, šildymo sezonas oficialiai savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu bus baigtas artimiausiu metu, gal ryt ar poryt.

Artimiausias dvi paras sinoptikai prognozuoja, kad oras kiek atvės. Trečiadienį, tikimasi, termometrų stulpeliai pakils iki 13 laipsnių, o ketvirtadienį – iki 15 laipsnių šilumos.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras