Daliai miesto atnaujintas karšto vandens tiekimas(72)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-06-19 12:06

Dėl šilumos tiekimo trasų modernizavimo darbų, kai kuriems gyventojams karšto vandens dar teks palaukti. Daivos Žebelienės nuotrauka

Kasmetiniai hidrauliniai bandymai tauragiškius be karšto vandens palikti turėjo dviem savaitėms. Tačiau jau šį savaitgalį dalis gyventojų socialiniuose tinkluose ėmė džiūgauti jau galintys praustis karštu vandeniu. Tačiau kai kurie vis dar gyvena laukimu. Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas sako, kad karšto vandens tiekimas atnaujintas beveik 65 proc. miesto.

Nors skelbimais tauragiškiai informuoti, kad karšto vandens nebus nuo birželio 11 iki 24 dienos, jau šį sekmadienį dalis miestiečių džiaugėsi atgavę įprastus patogumus. Tiesa, ne visi. Dalis miesto karšto vandens vis dar neturi.

– Šeštadienį buvo užfiksuota gedimų. Taigi vandenį paleidome tik daliai namų. Mūsų tikslas yra maksimaliai greitai susitvarkyti. Iš viso aptikome tris trasų pažeidimus. Dar neaišku dėl ketvirtojo. Sunku pasakyti, ar tai daug, ar mažai. Pernai nebuvo rasta nė vienos pažeistos vietos, užpernai rastos trys. Šiuo metu maždaug 65 procentai miesto karštą vandenį jau turi, – sakė A.Arcišauskas.

Tauragės šilumos tinklai skelbia, kad šilumos trasų remonto darbai vis dar vykdomi Dariaus ir Girėno g. 26A ir 32A, Gedimino g. 6 bei 8 ir Žemaitės g. 1 numeriu pažymėtų daugiabučių namų trasose. Daugeliui Ateities tako, Gedimino gatvės bei K.Donelaičio g. 64, 64A ir D.Poškos g. 47 namams karšto vandens teks palaukti dėl vykdomos šilumos tiekimo trasų modernizacijos. Šiems namams karštas vanduo bus pradėtas tiekti, kaip ir buvo numatyta, birželio 24 d.

Skaityti komentarus (72) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras