Atsistatydina Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas(16)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2018-04-27 06:11

Mindaugas Nevardauskas. Renaldo Malycho nuotrauka

Nuo gegužės 4-osios atleidžiamas iš pareigų pasiprašė Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas. Trejus metus šiai savivaldybės įmonei vadovavęs M.Nevardauskas palieka ir kitos savivaldybės įmonės – Tauragės butų ūkio direktoriaus pareigas. 

39-erių metų Mindaugas Nevardauskas prie Tauragės šilumos tinklų vairo stojo 2015-ųjų liepą. Liberalų sąjūdžiui priklausantis vyras į darbą važinėjo iš Kauno rajono. Pastaruoju metu sklido kalbos, kad M.Nevardauskas nebeįtinka valdančiajai koalicijai, mat šilumos kaina balandį iš 5-osios smuktelėjo į 14-ąją vietą. Prieš trejus metus meras Sigitas Mičiulis buvo pareiškęs, kad šilumos kaina Tauragėje turėtų grįžti į pirmąsias pozicijas, deja, lūkesčiai nepasiteisino.

Tačiau M.Nevardauskas teigė atsistatydinantis ne dėl šilumos kainos pokyčių. Esą iš pareigų traukiasi, nes sulaukė darbo pasiūlymo iš kitos – didesnės, arčiau namų esančios Kauno įmonės. Pareigas jis palieka gegužės 4-ąją, likus vos kelioms dienoms iki naujo katilo pirkimo konkurso. Beje, nors konkursas naujajam katilui įsigyti jau paskelbtas, lėšų jam įmonė dar neturi, šį klausimą spręsti turės naujasis įmonės vadovas.

M.Nevardauskas sako, kad lėšų katilui įsigyti įmonei bus skirta.

– Prieš savaitę kalbėjau su ministru asmeniškai, sakė, kad pirmadienį ar antradienį pasirašys įsakymą dėl finansavimo. Bet įsakymo dar nėra. Man jau net nepatogu jam skambinti. Tikiuosi, kad per keletą dienų paaiškės, – sakė M.Nevardauskas. 

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, laikinai vadovauti įmonei planuojama skirti technikos direktorių 29-erių metų Audrių Arcišauską. Į posėdį valdyba rinksis artimiausiomis dienomis. Ar vėliau bus skelbiamas konkursas nuolatiniam vadovui atrinkti, kol kas neaišku.  

Tauragės butų ūkio vadovo pareigas, M.Nevardauskui palikus ir šios įmonės direktoriaus postą, turėtų perimti šios įmonės direktoriaus pavaduotojas Egidijus Vaitiekus.

Tauragės šilumos tinklų technikos direktorius A.Arcišauskas sako, kad nei vakar, nei šįryt pasiūlymo perimti Tauragės šilumos tinklų vairą įmonės valdyba jam neteikė. Tačiau kad šitas klausimas bus svarstomas, jis patikino girdėjęs.

– Dar kol kas valdybos sprendimo nėra. Kiek girdėjau, ar šiandien, ar pirmadienį šis klausimas bus svarstomas. Mes dar nebendravom tiesiogiai. Kad mano kandidatūra svarstoma, girdėjau, – sakė A.Arcišauskas.

Jei sulauks konkretaus pasiūlymo vadovauti įmonei, jį svarstytų – patikino A.Arcišauskas. Atsakingų pareigų jis nesibaimina.

– Ne vienus metus esu ruoštas, ir mokslai baigti. Gal ir logiška, kad vadovauti įmonei ateitų žmogus iš pačios įmonės, ne iš pašalies, – mano A.Arcišauskas.

A.Arcišauskas Kauno technologijos universitete yra įgijęs šilumininko bakalauro laipsnį. Specializacija – termoinžinerija.     

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras