Išrinktas Tauragės šilumos tinklų direktorius (papildyta)(87)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-07-28 15:06

Mindaugas Nevardauskas

Savivaldybės kontroliuojama Tauragės šilumos tinklų bendrovė vis neišsirenka tikrojo vadovo, nors naujoji įmonės valdyba susirinkusi buvo jau ne kartą. „Tauragės kurjerį“ vis pasiekia nepatvirtinta informacija, kad tikrasis bendrovės direktorius bus renkamas „tai šiandien, tai ryt“. 

„Tauragės kurjeris“ pateikė šį klausimą Tauragės šilumos tinklų savivaldybės akcijų dalies valdytojui Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui. Atsakymą gavome iš laikinojo Tauragės šilumos tinklų vadovo Rimanto Šerkšno.

Redakcijai skirtame elektroniniame laiške jis rašo, kad penktadienį, kaip šaltinio buvo pranešta redakcijai, jokių susitikimų dėl direktoriaus atrankos nevyko.

„Informuojame, kad ketvirtadienį, t.y. liepos 23 d., nuo 17.30 iki 20.00 val. buvo susirinkusi UAB Tauragės šilumos tinklai valdybos sudėtis, bet tai nebuvo valdybos posėdis. Tikslas buvo vertinamieji pokalbiai su galimais kandidatais direktoriaus vietai užimti. Sprendimai nebuvo priimami. Valdybos posėdis numatomas rytoj, t.y. liepos 28 dieną. Ar jame bus priimti sprendimai, priklauso nuo to, ar valdybos sudėtis susirinks ir susirinkus, kaip bus balsuojama. Taip, yra klausimas dėl naujo direktoriaus atrankos“, – rašo R.Šerkšnas.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, Tauragės šilumos tinklų direktoriaus atrankoje iš 15 liko du kandidatai. Vienas jų – tauragiškis, kitas esą ne, kadaise dirbęs Ignalinos atominėje elektrinėje. Neoficialiai svarstoma, kad bendrovės pareigos gali būti patikėtos būtent jam. Kiekvieno valdybos nario balsas, renkant įmonės vadovą, sudarys po 20 proc. Tauragės šilumos tinklų valdybą sudaro penki nariai.

Redakcijos žiniomis, vakar posėdžiavusi valdyba direktoriumi paskyrė Liberalų sajūdžiui priklausantį Mindaugą Nevardauską. 

Tauragės rajono savivaldybės internetiniame puslapyje skelbiama, kad naujasis vadovas yra baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą, turi ilgametę patirtį dirbant su šilumos tiekimo įmonėmis, vadovavęs Ukrainos, Latvijos bei Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo bendrovėmis. Pastaruoju metu naujasis direktorius konsultavo šilumos tiekimo įmones investicijų efektyvumo, valdymo, atsinaujinančių energijos šaltinių diegimo, šilumos trasų modernizavimo ir kitais klausimais. Mindaugas Nevardauskas yra pastatų energetinio naudingumo sertifikavimo ekspertas, jam suteikta teisė atlikti energijos vartojimo auditus. Jis aktyviai domisi atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimu šilumos gamyboje bei kitomis šilumos tiekimo technologinėmis naujovėmis.

Naujasis vadovas darbą UAB Tauragės šilumos tinkluose pradės ne anksčiau nei nuo rugpjūčio 17 d.

Skaityti komentarus (87) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras