Neįgalieji kviečia į rankdarbių mugę(1)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-04-18 06:37
Karolinos Stažytės nuotrauka

Neįgaliųjų rankdarbių paroda veiks iki šiandienos 17 valandos. Autorės nuotrauka

Balandžio 17–18 dienomis Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centre (NRC) (Prezidento g. 21) surengta centro darbuotojų ir lankytojų rankdarbių paroda.

Joje galima įsigyti pintų krepšelių, NRC krosnyje išdegtų keramikos dirbinių bei papuošalų, skudurinių žaislų, atviručių, puodkėlių, prijuosčių, kosmetinių ir kitokių darbelių, kurtų fizinės ar psichinės negalios kamuojamų žmonių rankomis. Ant stalų išdėlioti pirkėjų laukia ir artėjančių Šv. Velykų suvenyrai: kiškučiais puošti šaukšteliai bei šakutės, įvairia technika pagaminti velykiniai margučiai, šventinėse pakuotėse įrišti saldėsiai.

Pasak NRC užimtumo specialistės Dalios Davidonienės, mugė rengiama jau ne pirmi metai. Dalyvių skaičius kasmet išlieka stabilus, tačiau pirkėjų vis mažėja.

– Taupo žmonės, matyt, maistui. Tačiau tikiu, kad ir patys taupiausieji rastų ką įsigyti. Kiek pastebėjau, šiemet paklausiausios įvairios smulkmenos, kainuojančios iki 10 Lt. Anksčiau centro lankytojos pagamindavo kokybiškų brangesnių prekių, tačiau jas parduoti būdavo sunku. Šiemet apsiribojame niekučiais, – teigė D.Davidonienė.

Svarbiausia, anot jos, ne pati prekyba, bet parodytas dėmesys centro lankytojams, jų kūrybos įvertinimas. Žinoma, džiaugiasi visi ir vienu kitu uždirbtu litu.

– Kas neateis – gailėsis. Pamatys laikraštyje nuotrauką ir graušis, kad tokių puikių daiktų neįsigijo, – juokavo viena mugėje sutikta, savo ir draugių darbelius pristatanti moteris.

NRC lankytojų mugės kasmet rengiamos ne tik prieš Velykas, bet ir šv. Kalėdų proga.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras