„Maisto bankui“ aukojo ne tik produktais, bet ir pinigais(8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-04-12 15:19
Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Produktus rinko jaunieji šauliai ir Švc. Trejybės parapijos jaunimas. Margaritos Pūdžiuvienės nuotrauka

Prekybos centruose nuo vakar iki šiandien 20 valandos tęsiasi „Maisto banko“ akcija. Tauragiškiai dosniai aukojo ne tik maisto produktus, bet prisidėjo ir pinigais.

Prie turgaus esančioje „Maxima“ parduotuvėje pirkėjus aukoti raginantys akcijos dalyviai produktus rinko Švc. Trejybės bažnyčios vaikų dienos centro auklėtiniams. Parapijos namuose vaikai iš socialinės rizikos šeimų po pamokų leidžia laiką ir pavalgo. Kaip sakė už akcijos vykdymą atsakinga Vitalija Šlepavičienė, žmonės daugiausia aukojo makaronų, kruopų ir cukraus. Retas kuris nupirkdavo sausų pusryčių, kuriuos vaikai labai mėgsta, tačiau pasitaikė žmonių, kurie nupirko ir šokoladukų. Anot V. Šlepavičienės, pora asmenų davė akcijos vykdytojoms po 50 ir 100 litų, kad produktus merginos nupirktų pačios. Per abi dienas produktus aukojo apie 300 asmenų.

Šiemet akcija paįvairinta. Ant popierinių akcijos juostelių buvo nurodyti ne tik reikalingi produktai, bet ir brūkšniniai kodai. Norintys paaukoti penkis litus paduodavo juostelę pardavėjai, kuri „nuskaičiusi“ kodą pervesdavo pinigus į akcijos organizatorių sąskaitą Vilniuje.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras