Tauragės socdemai spręs, kas toliau vadovaus partijai(14)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2013-03-19 06:47
Renaldo Malycho nuotrauka

Socialdemokratų partijos Tauragės skyriaus pirmininkas Pranas Petrošius. Renaldo Malycho nuotrauka

Šiandien į ataskaitinę rinkiminę konferenciją renkasi Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės skyrius. Kone 700 narių vienijantis skyrius išklausys jau 10-metį jam vadovaujančio Tauragės rajono mero Prano Petrošiaus ataskaitinį pranešimą, rinks pirmininką ir jo pavaduotojus ateinančiai dvejų metų kadencijai.

P.Petrošius pasakojo ataskaitiniame pranešime ketinąs apžvelgti nuveiktus darbus. Pasak jo, socialdemokratai – valdančioji partija rajone, Savivaldybės taryboje turi 10 narių, todėl nuo jų labai priklauso rajono gyvenimas. Skyriaus pirmininkas teigė, kad nors praėjo tik pusė tarybos kadencijos, didžioji dalis rinkiminės programos tikslų jau pasiekta.

Paprašytas pasidalinti prognozėmis, ar bendraminčiai ir toliau prie skyriaus vairo norės matyti jį, P.Petrošius šyptelėjo, kad bėgti prieš traukinį gali būti pavojinga.

– Mūsų partijoje – demokratija, ir kaip skyriaus nariai norės, taip ir bus, – sakė jis. – Balsavimas pas mus slaptas.

Vis dėlto jis sakė kai kurių skyriaus narių nuomonę jau žinąs. Mat toks didelis rajono skyrius yra padalintas į grupes, jose ataskaitiniai rinkiminiai susirinkimai jau buvo, todėl P.Petrošius jau žino, kad kai kurios grupės yra nusprendusios kelti jo kandidatūrą. Tačiau jis neabejoja, kad kandidatų bus ir daugiau.

– Mūsų skyriuje yra beveik 700 narių, ir 70 proc. jų turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Todėl neabejoju, kad galinčių deramai vadovauti skyriui yra ne vienas, – svarstė P.Petrošius.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras