Tauragei biokurą tieks su LSDP siejama įmonė (13)

lrytas.lt | news@lrytas.lt

2013-05-28 15:30

Renaldo Malycho nuotrauka

Socialdemokratų valdoma Tauragė bus šildoma biokuru, kurį pardavinėja su įtakingu socialdemokratu susijusi įmonė. Šis sutapimas sukėlė abejonių opozicijai, kuri įtaria, kad viešųjų pirkimų konkursas nebuvo skaidrus, skelbia naujienų portalas lrytas.lt.

Tauragės savivaldybės įmonė „Tauragės šilumos tinklai“, kuriai vadovauja buvęs Seimo narys socialdemokratas Vaclovas Karbauskis keturis metus biokurą ketina pirkti iš bendrovės „Timbex“.

Šios įmonės biokuro plėtros direktoriumi dirba Egidijus Gaidamavičius, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus miesto Fabijoniškių poskyrio pirmininkas. Nors biokuro prekyba ir gamyba užsiima daugybė bendrovių, „Timbex“ buvo vienintelė, dalyvavusi „Tauragės šilumos tinklų“ paskelbtame konkurse.

„O, Viešpatie, nežinojau. Dabar tik sužinojau“, - portalui lrytas.lt teigė V. Karbauskis, paklaustas apie „Timbex“ sąsajas su socialdemokratais. Jis pripažino taip pat stebėjęsis, kodėl konkurse dalyvavo tik viena bendrovė. Vadovas sako, kad konkursas buvo viešas.

„Jis buvo paskelbtas Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje, mūsų tinklalapyje, „Valstybės žinių“ portale, - pasakojo politikas. - Aš dar ne toks kvailas vadovas, kad tokį pirkimą atlikčiau kažkokiame uždarame rate“.

Pasak „Tauragės šilumos tinklų“ direktoriaus, rajono opozicija skleidžia klaidingą informaciją ir kalba tai, ką pati nori girdėti.

Jis aiškina negalėjęs laukti, kol startuos biokuro birža, nes sutartis su buvusiu biokuro tiekėju jau buvo pasibaigusi.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras