„Vilkyšių pieninės“ produkcijai – du Rusijos apdovanojimai(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-02-24 13:12

Antrus metus iš eilės bendrovės „Vilkyškių pieninė“ gaminiai Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančioje parodoje „Prodexpo“ pelno aukso medalius. Šiemet didžiausioje Rytų Europoje maisto produktų, gėrimų ir žaliavų parodoje, surengtoje vasario 13–17 dienomis, „Geriausio metų gaminio“ titulą pelnė du „Vilkyškių pieninės“ produktai.

Didžiausių pagyrų sulaukė sūris „Maasdam“ ir „Vilkyškių“ jogurtas su agrastais. Pastarasis sūris 2001-aisiais aukso medaliu buvo į vertintas ir Lietuvoje rengiamoje parodoje „Agrobalt“.  

Jogurtas su agrastais rinkoje pasirodė visai neseniai. Jo skonis kol kas mažai žinomas ne tik Rusijos, bet ir Lietuvos vartotojams.

Pernai „Prodexpo“ parodoje Rusijoje aukso medaliu jau buvo apdovanotas „Vilkyškių pieninės“ sūris „Prūsija“, apdovanojimus gavo sūriai „Legenda“ ir „Žalgiris“.

Kiekvienais metasi Rusijoje vykstanti paroda „Prodexpo“ – viena didžiausių Rusijoje ir Rytų Europoje. Šiemet joje savo produkciją jau aštuonioliktą kartą pristatė daugiau kaip 2 000 atstovų iš 55 šalių.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras