Už referendumą dėl AE jau galima pasirašyti ir internetu(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-05-13 17:02
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Nepaisant to, kad nemažai Lietuvos piliečių gyvena toli nuo Tėvynės, iki šiol nebuvo imtasi jokių priemonių, leisiančių jiems pareikšti savo nuomonę aktualiais klausimais. Tačiau jau žengtas svarbus žingsnis – tai galimybė pareikšti savo paramą privalomajam referendumui, kurio tikslas nuspręsti, ar reikia Lietuvai naujos branduolinės jėgainės. Ir šioji parama nėra vien rekomendacinio pobūdžio. Šį kartą į pasirašiusių piliečių valią valdžia privalės atsižvelgti.

Su Vyriausiąja rinkimų komisija suderintas adresas – www.erinkimai.lt/referendumas, todėl visi „elektroniniai“ parašai prilygsta parašams, esantiems popieriniuose dokumentuose.

Atlikti šį pilietinį veiksmą labai paprasta – tereikia kelių pelės paspaudimų, sistema pati sugeneruoja parašo dokumentą, kurį galima pažiūrėti prieš galutinai patvirtinant. Tiesa, reikia būti pasiruošus prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos ir turėti asmens tapatybės dokumento numerį.

Pateikti duomenys yra visiškai saugūs, juos tvarko Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas UAB EVP International (reg Nr. P3127.), o patys duomenys bus perduoti LR VRK.

Tikimės aktyvaus užsienyje esančių bendrapiliečių palaikymo ir manome, kad tik visų Lietuvoje ar svetur esančių piliečių aktyvumas gali užkirsti kelią beprasmiškai branduolinei avantiūrai.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras