Spaudos pasigailėjo (0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-05-21 06:48
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Šalies žiniasklaidos atstovai nekantriai laukė, ką antradienį nuspręs Seimas dėl siūlomų Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) įstatymo pataisų, kuriose buvo numatyta lengvata spaudai.

Po svarstymo pritarta patobulintam PVM įstatymo pataisų projektui. Seimo nariai nusprendė siūlyti, kad lengvatinis 9 procentų pridėtinės vertės mokesčio tarifas būtų taikomas laikraščiams, žurnalams ir kitiems periodiniams leidiniams bei keleivių vežimo paslaugoms Susisiekimo ministerijos ar jos įgaliotos institucijos arba savivaldybių nustatytais reguliaraus susisiekimo maršrutais. Siūlyta, kad šios pataisos įsigaliotų 2012 m. spalio 1 d. Po svarstymo už projektą balsavo 103, susilaikė 7 Seimo nariai.

Dėl PVM lengvatos spaudai – vietoje 21 procento, kuris yra dabar, nustatant 9 procentų lengvatinį mokestį, bus balsuojama dar šioje sesijoje, kuri baigsis liepą. PVM lengvata spaudai siūlyta jau senokai, per šalį nusirito protesto banga, todėl Seimas jau nebegalėjo kitaip pasielgti, spaudos pasigailėjo. Dėl naujo pasiūlymo taikyti lengvatinį PVM tarifą keleivių vežimo paslaugai nuspręsta kreiptis į Vyriausybę dėl išaiškinimo.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras