Gandai pasitvirtino – Arūnas Beišys dirba Šilumos tinkluose(30)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2011-06-10 06:26
Renaldo Malycho nuotrauka

Arūnas Beišys gavo pažadėta postą Tauragės šilumos tinkluose. Renaldo Malycho nuotrauka

Nuo birželio pirmosios savivaldybės UAB Tauragės šilumos tinklai generalinio direktoriaus pavaduotoju komercijai pradėjo dirbti buvęs mero patarėjas Arūnas Beišys.

Po to, kai rajono mero patarėjas A.Beišys vėl pateko į rajono Tarybą, pagal naująją tvarką jis  nebegalėjo būti skiriamas mero patarėju arba privalėjo atsisakyti Tarybos nario mandato. Jam pasirinkus būti Tarybos nariu tapo aišku, kad šis daktaro laipsnį turintis žmogus privalės ieškoti darbo arba kokios nors veiklos.

Žmonės kalbėjo, kad jam parengtas šiltas postas savivaldybės bendrovėje – Šilumos tinkluose. Tačiau po pirmojo naujosios kadencijos Tarybos posėdžio pakalbintas „Tauragės kurjerio“ jis apie tai kalbėti nepanoro. Ar tai tiesa, neatskleidė nei Šilumos tinklų vadovas, nei bendrovės valdybos pirmininkas, miesto seniūnas Virginijus Žilius, nei rajono meras Pranas Petrošius. Pagal šioje  bendrovėje nustatytą tvarką jokiems postams užimti nereikia skelbti konkurso, kas vadovaus bendrovei, sprendžia jos valdyba, o visus kitus į darbą priima bendrovės generalinis direktorius. Todėl Šilumos tinkluose įdarbinant du buvusius socialliberalus, tapusius socialdemokratais, viskas ėjosi kaip pagal natas. Buvo įkurtas generalinio direktoriaus pavaduotojo komercijai postas, į jį priimtas į Seimą nebeišrinktas Vaclovas Karbauskis. Į pensiją palydėjus ilgametį Šilumos tinklų vadovą socialdemokratą Donatą Simaitį, į jo vietą priimtas V.Karbauskis, o dabar į buvusį pastarojo postą – A.Beišys.

Niekas nesako, kad šie žmonės neturi patirties, gabumų, nėra darbštūs, bet esant tokiai tvarkai socialdemokratai šioje savivaldybės įmonėje postus gali dalinti savo nuožiūra ir tik saviems.

Skaityti komentarus (30) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras