Vėliava per šventes ant vicemero namo neplazdėjo(8)

2010-02-20 09:15

Per Valstybės atkūrimo šventę vėliava prie mero pavaduotojo namų neplevėsavo.

Vasario 16-ąją, Valstybės atkūrimo dieną, ne visur prie gyvenamųjų namų plevėsavo valstybinės vėliavos. Pastabūs tauragiškiai pranešė, kad tądien vėliava neiškelta ir prie Tauragės rajono savivaldybės naujojo mero pavaduotojo Silverijaus Statkaus nuosavo namo Mintaujos take.

 

 

Čia ne tik nebuvo vėliavos, bet ant namo fasado nesimatė ir stovo vėliavai. „Tauragės kurjerio“ pakalbintas S.Statkus paaiškino, kad taip atsitiko dėl to, kad po namo remonto nebuvo spėta stovą įtaisyti.

– Anksčiau per valstybines šventes prie mano namų visuomet kabodavo vėliava, tik šį kartą dėl remonto taip nutiko, kad jos nebuvo. Galiu užtikrinti, kad per Kovo 11-ąją ir kitas šventes vėliava prie namų kabos, – sakė S.Statkus.

Už Lietuvos valstybinės vėliavos iškėlimo nustatytos tvarkos pažeidimą Administracinių teisės pažeidimų kodekso 188 straipsnis (su ženkleliu vienas) užtraukia atsakomybę: įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovams, gyvenamųjų namų savininkams arba asmenims, atsakingiems už gyvenamųjų namų eksploatavimo organizavimą, – įspėjimą arba baudą nuo 10 iki 30 litų (už pakartotinį pažeidimą – nuo 30 iki 60 litų), o valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų administracijos vadovams – baudą nuo 30 iki 60 litų (už pakartotinį pažeidimą – nuo 60 iki 120 litų).

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras