Aukcione patalpų kaina išaugo beveik dvigubai(5)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-09-29 07:00

Privatizuotos ilgai nenaudotos patalpos Vytauto g. 61.

Privatizuotos ilgai nenaudotos administracinės patalpos Vytauto g. 61. Savivaldybės administracija jas už 188 tūkstančius litų pardavė rugsėjo 16 dieną vykusiame aukcione. Parduotos 211,53 kv. m patalpos pirmajame ir antrajame šio pastato aukštuose, neprivatizuotas liko vienas kabinetas, kuris pagal panaudos sutartį patikėtas vienos partijos skyriui.

 

 

Savivaldybės administracijos vyresnioji specialistė Donata Dervinskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad šių patalpų privatizavimo aukcione dalyvavo trys dalyviai – du Tauragėje gyvenantys privatūs asmenys ir vienas mieste įsikūrusio banko atstovas. Mažiausia pasiūlyta pinigų suma – 126 tūkstančiai litų. Aukcioną laimėjo daugiausiai pasiūlęs tauragiškis Gediminas Damulis.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas verslininkas G.Damulis, besiverčiantis smulkia prekyba, sakė kol kas dar nežinantis, kam panaudos įsigytas patalpas.

– Kai jas įsigijau ir man buvo įteikti raktai, kartu su tėvu apžiūrėjome ir priėjome išvadą, kad visų pirma jas reikia suremontuoti. Remonto prašosi ir pastato išorė, ir vidus, – sakė Gediminas.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras