Policininkams kuro pasiūlė trys pardavėjai(2)

2009-12-24 10:27

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo tris pasiūlymus pirkti kuro, kai paskelbė jo pirkimo konkursą. Tačiau visiems pretendentams buvo nurodyta pasiūlymus papildyti.

Taip „Tauragės kurjeriui“ sakė Vytautas Paltanavičius, komisariato Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas, paklaustas, kaip vyksta šis konkursas. Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas paskelbė kuro ir tepalų 2010 metams pirkimo konkursą. Konkurso sąlygose paskelbta, kad kitąmet apskrities pareigūnai planuoja įsigyti apie 108 tūkstančius litrų dyzelinio kuro, apie 67 tūkstančius litrų A-95 markės benzino, apie 10 tūkstančių litrų suskystintų automobilinių dujų ir apie 600 litrų kelių rūšių tepalų. Kuro pirkimo konkurso sąlygų neatitiko nė viena Tauragės verslininkų įmonė, kadangi pareigūnai jose įrašė reikalavimą degalines turėti ne tik Tauragėje bei kituose apskrities rajonuose, bet ir didžiuosiuose šalies miestuose.

Pirmadienį komisariato viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas V.Paltanavičius dar neturėjo informacijos, ar visos trys pasiūlymus pateikusios įmonės papildė konkursui pateiktus dokumentus. Tik po to paaiškės, kas atitinka konkurso reikalavimus bei bus sudaryta pretendentų eilė.

Konkurso laimėtojas bus paskelbtas dar vėliau.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras