Ginčas: kur statyti atliekų konteinerius?(1)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2008-08-22 13:49

Dariaus ir Girėno g. 30 ir 32 gyventojai, aplinkiniuose namuose įsikūrusių medicinos bei kitų įstaigų savininkai ar vadovai raštu kreipėsi į savivaldybės administracijos direktorių, miesto seniūną, kad nesutinka, jog konteineriams statyti būtų įrengta aikštelė tarp minėtų namų. Jie nurodo, kad nebuvo informuoti apie ketinimus prie pat pastatų įrengti minėtą aikštelę, be to, nebuvo parengti visi tam reikalingi dokumentai.

Butų savininkų bendrija „Avila“ nuo pavasario atkakliai siekė, kad šalia Dariaus ir Girėno g. 32A būtų įrengta stovėjimo aikštelė dviem neįgalių gyventojų automobiliams statyti, nes bendra aikštelė ankšta, ji nuolat prigrūsta automobilių. Savivaldybės administracija į šį prašymą atsižvelgė. Aikštelė padengta skalda, ja jau galima naudotis, bet ėmus įgyvendinti kitus numatytus darbus – parinkus kitą vietą atliekų konteinerių aikštelei ir pradėjus ją įrenginėti, į kovą pakilo Dariaus ir Girėno g. 30 ir 32 gyventojai, aplinkiniuose pastatuose įsikūrusių sveikatos priežiūros bei kitų įstaigų savininkai ir vadovai.

Valdininkai turės apsispręsti, ar konteinerių aikštelę perkelti į kitą vietą, ar ne. Tačiau aišku, kad šioje situacijoje visus patenkinantį sprendimą surasti bus labai sunku. Senoji vieta konteineriams statyti tapo nelabai tinkama – dabar jie stovi tarp dviejų automobilių aikštelių, o dėl naujosios daug protestuojančių.

UAB „Tauragės butų ūkis“ direktoriaus pavaduotoja Edita Vaitkutė akcentavo, kad daug lengviau šį ir panašius kitus klausimus būtų galima išspręsti, jei prie privatizuojamų pastatų priskiriant žemės sklypus būtų paliekama pakankamai laisvų plotų bendram naudojimui.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras