Vedė nuotekų tinklus – nukentėjo gatvės(3)

2008-07-29 14:27

Tauragės miesto Maironio gatvės gyventojai skundžiasi, kad po to, kai šioje gatvėje už Europos Sąjungos lėšas buvo vedami vandentiekio ir kanalizacijos tinklai, žvyruota gatvės danga nebuvo deramai atstatyta. Gyventojų prašomi komunalininkai vieną pusę šiek tiek greideriu palyginę, o kita likusi duobėta.

Iš tiesų Maironio gatvė atrodė apgailėtinai – tik viena jos pusė nugreideriuota, kitoje – kalnai pakalnės. Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius, apgailestauja, kad mieste daug neasfaltuotų, duobėtų gatvių, o rajono savivaldybei ir UAB „Tauragės vandenys“ įgyvendinant Nemuno žemupio vandentvarkos projektą daugelį gatvių tenka perkasti.

-  Po to, kai įvedami vandentiekio ir nuotekų tinklai, darbus vykdanti UAB „Klaipėdos inžinerinių tinklų statyba“ privalo atstatyti gatvių dangas. Tuomet pagal su mumis suderintą grafiką gatvės turi būti perduotos seniūnijai. Maironio gatvė seniūnijai dar neperduota. Kai ji bus perduota, tuomet toliau ja rūpinsis seniūnija, - „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Žilius.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras