Tauragės regione šventiniu laikotarpiu „Maxima“ parduotuvės dirbs trumpiau(3)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-12-21 08:26

Siekiant, kad prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai per didžiąsias metų šventes galėtų kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais, dauguma tinklo parduotuvių šventinėmis dienomis pirkėjus aptarnaus, tačiau trumpiau nei įprasta. Prie Kūčių stalo su namiškiais galės susėsti visi „Maximos“ darbuotojai – beveik visos tinklo parduotuvės tą dieną Tauragės regione dirbs iki 19 val. ar dar trumpiau. 

„Tikrai suprantame, kad mūsų darbuotojai nori praleisti šventes kartu su šeima, todėl prieš kiekvienas šventes peržiūrime ir pakoreguojame darbuotojų ir parduotuvių darbo grafikus. Mažiausias parduotuves šv. Kalėdų dieną uždarome, o didesnių parduotuvių darbo laiką sutrumpiname. Pasirūpiname, kad prieš pat šventes parduotuvėse dirbtų kiek daugiau darbuotojų, nes žmonės ruošiasi šventėms, apsiperka ir mūsų darbo krūvis padidėja. Tačiau šventinėmis dienomis pirkėjų būna pastebimai mažiau, tad ir personalo skaičių sumažiname iki minimumo, kad kuo daugiau mūsų darbuotojų galėtų šventes praleistų su artimais žmonėmis“, – sako bendrovės „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

Šventinis parduotuvių darbo grafikas sudaromas kartu su darbuotojais. Kasmet peržiūrimos jų pamainos, atsižvelgiama į pageidavimus per šventes nedirbti ar, priešingai, norą dirbti ir užsidirbti daugiau, nes šventinėmis dienomis darbas „Maximoje“ apmokamas dvigubu tarifu.  

Pasak Ž. Valkerio, didžiausi pirkėjų srautai tinklo parduotuvėse apsilanko likus 2–3 dienoms iki Kūčių. Vis tik, jau kelerius metus iš eilės atliekamos pirkėjų apklausos rodo, kad jie pageidauja, jog įprastai jų lankomos parduotuvės bent dalį dienos dirbtų ir per šventes.

Kūčių dieną dauguma Tauragės regione esančių parduotuvių dirbs iki 19 val. Tik Tauragėje (Dariaus ir Girėno g. 34A), Šilalėje (Dariaus ir Girėno g. 12) bei Jurbarke (Dariaus ir Girėno g. 66) esančios parduotuvės dirbs iki 18 val.

Šv. Kalėdų dieną nedirbs tik Jurbarke (Dariaus ir Girėno g. 66) esanti parduotuvė. Šią dieną iki 18 val. dirbs parduotuvė esanti Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 34A. iki 19 val. dirbs parduotuvės, esančios Tauragėje (Šlaito g. 1, Liaudies a. 16, Skaudvilė), Šilalėje (Dariaus ir Girėno g. 12). Kitos Tauragės regione esančios parduotuvės dirbs iki 20 val.

Pirmąją 2017 m. dieną nedirbs Jurbarke (Dariaus ir Girėno g. 66) esanti parduotuvė. Nuo 11 val. dirbs Šilalėje (Dariaus ir Girėno g. 12) esanti parduotuvė. Kitos Tauragės regione esančios parduotuvės dirbs nuo 12 val.

Skaityti komentarus (3) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras