Startuoja naujas reklaminis leidinys (11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-30 07:20

Šiandien skaitomiausio Tauragės krašto laikraščio „Tauragės kurjeris“ skaitytojus pasiekė naujas leidinys „PLIUS reklama“. Redakcija startuoja su nauju projektu, kuris reklamos užsakovams leis pasiekti dar platesnę auditoriją.

– Senokai brandinome šią idėją. Galutinai apsispręsti dėl naujo leidinio pastūmėjo kitų rajonų kolegų sėkmės pavyzdžiai, – sako bendrovės „Tauragės kurjeris“ direktorius Renaldas Malychas.

Nors viešojoje erdvėje ir sklando kalbos, kad popierinė spauda nyksta, tačiau reklamos planavimo specialistai vieningai sutaria, jog regioninė spauda išlaiko savo pozicijas ir turi labai artimą ryšį su savo skaitytojais.

– Popierinė spauda traukiasi, bet tai labiau būdinga nacionaliniams dienraščiams, kurie žiniomis dalijasi su naujienų portalais, telvizijomis ir radiju. Esame lokalus verslas, rašome tik apie mūsų gimtąjį kraštą, reklamuojame vietos verslą. Todėl nuo šiol kiekvieną penktadienį reklamą laikraštyje sukoncentruojame į vieną priedą. Penktadieniais jį gaus prenumeratoriai ir tie, kas laikraštį perka, o kitos savaitės pradžioje priedas pasklis po visą apskritį ir bus dalijamas nemokamai. Taip mūsų reklamos ir asmeninių skelbimų užsakovai gaus didesnę auditoriją už tą pačią kainą. Pirmasis priedas atspausdintas 10 tūkstančių egzempliorių tiražu, – sako R.Malychas.

Dar viena žinia tiems, kas norėtų dukart per savaitę laikraštį gauti į namus, – nuo šios dienos visą savaitę „Tauragės kurjerį“ švenčių proga redakcijoje galima užsiprenumeruoti pigiau arba paskambinus telefonu (8 446) 55 410.

Skaityti komentarus (11) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras