Kaimo turizmo sodyba Griežpelkiuose neparduodama, bet skelbimas buvo (6)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-11-17 13:32

Šis skelbimas ketvirtadienį iš skelbimų portalo buvo pašalintas. Autorės nuotrauka 

Praėjusią savaitę šalies skelbimų portaluose pasirodė pranešimai apie parduodamas dvi Tauragės rajono kaimo turizmo sodybas – Taurų kaime ir Griežpelkiuose (I). Tiek išpuoselėta  Valinčių kaimo turizmo sodyba, tiek Virginijos Dedūrienės įmonės kaimo turizmo sodyba tauragiškiams gerai žinomos. Pastabėję šiuos skelbimus tauragiškiai stebisi – nejau Tauragėje nebeišsilaiko net ir toks verslas? Tačiau vienas „Tauragės kurjerio“ pakalbintų savininkų neigia dėjęs skelbimą. 

Skelbimų portale rašoma, kad parduodamas kaimo turizmo verslas su dviejų aukštų gyvenamuoju pastatu ir garažų kompleksu. Skelbiama, kad kaimo turizmo sodybos paskirtį galima keisti – įrengti  senelių priežiūros namus ar kitos paskirties kompleksą, susijusį su žmonių apgyvendinimu. Kaimo turizmo sodyboje yra pokylių salė, patalpa maisto gamybai ir aptarnavimui, sauna, garų pirtis. Teritorijoje suformuotas landšaftas. Augmenija puoselėta ne vienerius metus. Skelbime nurodyta kaina – 575 tūkstančiai eurų.

„Tauragės kurjerio“ pakalbinta sodybos savininkė Alvyra Valinčienė sakė, kad gyvenamąjį namą ir verslą parduoda, nes vienai tvarkytis per sunku. Anot jos, prieš pusmetį mirė jos vyras, kuris viskuo rūpindavosi.

– Gaila parduoti pusvelčiui, tačiau man vienai per sunku. Ir amžius ne tas. Reikia jauno žmogaus ir jam puikiai seksis vystyti verslą, – sakė A.Valinčienė.

Įmonės kontaktuose nurodytu telefonu atsiliepęs Griežpelkių kaimo turizmo sodybos savininkės Virginijos Dedūrienės vyras Petras Dedūra tikino, kad jie į skelbimų portalą nedėjo jokio skelbimo. P.Dedūra tvirtino, kad sodybos, kurioje rengiamos šventės, savaitgalio šokiai ir veikia parduotuvė, neketina parduoti. Vyras sakė, kad portalo administracijos paprašė, jog skelbimas su nuotraukomis, kurių buvo per 20 iš lauko, vidaus patalpų ir net virtuvės, būtų išimtas. 

– Jeigu ir parduočiau, kas čia tokio... Taip, esu kalbėjęs, kad jei atsirastų, kas nupirktų sodybą, parduočiau, tačiau šio skelbimo mes nedėjome. Kaimo turizmo sodybos neparduodame. Oi, čia tokių bajerių būna, kad jūs žinotumėte, – kalbėjo P.Dedūra.

Anot jo, jis ne kartą buvęs apšnekėtas iš blogosios pusės ir išmoko į tai nekreipti dėmesio. P.Dedūra dėl viešoje erdvėje atsiradusio skelbimo į policiją sakė nesikreipsiąs.

Skelbime buvo rašoma, kad parduodama 10 metų veikianti kaimo turizmo sodyba. Iš viso yra 11 pastatų, kiekvienas jų detaliai aprašytas. Skelbime buvo nurodyta ir sodybos pardavimo kaina – 2 350 000 eurų.

Skaityti komentarus (6) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras