Akmenys mero kieme užminė mįslę(7)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-07-14 11:40
Skaitytojo nuotrauka

Prieš mėnesį mero namų kieme atsiradusi akmenų krūva, kaip jis teigia, atkeliavo ne iš Kudirkos gatvės. Skaitytojo nuotrauka

Kai pavasarį buvo pradėta vienintelės Tauragėje akmenuotos gatvės rekonstrukcija, daugeliui rūpėjo, kur iškeliauja iškasti akmenys? Dalis jų nugulė buvusiame kareivinių miestelyje bei pas skaldą malantį verslininką Pramonės gatvėje. Vieną kitą „saujelę“ į savų automobilių bagažines niekam nematant susikrovė eiliniai tauragiškiai. Buvo ir tokių, kurie seniūnijos leidimu jų pasisavino privačioms statyboms. Ar galėjo viena sunkvežimio priekaba nukeliauti ir į Tauragės rajono savivaldybės mero Prano Petrošiaus kiemą?

Tokį klausimą uždavė vienas „Tauragės kurjerio“ skaitytojas. Jis pasidalino nuotrauka, kurią padarė praėjusią savaitę lankydamasis Pagramantyje. Joje – akmenų krūvelė mero namų kiemelyje.

Išklausęs klausimą, P.Petrošius tik šyptelėjo ir prisipažino tikėjęsis, kad kam nors tai užklius.

– Nesuprantu, kodėl negali ateiti ir manęs paties paklausti. Būčiau atsakęs. Juk nesu toks kvailas, kad pasiimčiau V.Kudirkos gatvės akmenis ir išsipilčiau juos savame kieme, visiems matant. Garantuoju, ši krūvelė neturi nieko bendro su V.Kudirkos gatve, – teigė P.Petrošius.

Akmenys, pasak jo, pirkti prieš dešimtmetį. Juos meras įsigijo iš vieno rajono verslininko.

– Nepamenu, iš kur jie tiksliai atkeliavo. Lyg iš Sovetsko. Nusipirkau ir nuvežęs palikau prie savo sodybos Didkiemyje, Šilalės rajone. Dalį panaudojau statyboms – grūdų sandėlio pamatams sutvirtinti. Iš jų pagaminti ir laiptai. Likusi krūvelė taip ir gulėjo Didkiemyje. Į Pagramantį juos parsivežiau prieš kokį mėnesį. Ketinu panaudoti. Jei kas netiki, galiu parodyti vietą, iš kurios jie buvo paimti, – paaiškino meras.

Abejojantiems Tauragės rajono valdžios galva pasiūlė susisiekti su akmenis pardavusiu verslininku arba akmenų pervežimo iš Didkiemio į Pagramantį liudininku – sunkvežimio vairuotoju. P.Petrošius net nurodė jų vardus bei pavardes.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras