Spalio 3-iosios, antradienio, „Tauragės kurjeryje“: Aurimas neįsivaizdavo, kad dirbti darželyje bus taip smagu(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-10-02 16:30

Ketvirtadienį minėsime Tarptautinę mokytojų dieną. „Tauragės kurjerio“ pašnekovas – darželio auklėtojas Aurimas Galinaitis sako neįsivaizdavęs, kad dirbti darželyje bus taip smagu. Turbūt vienintelis vyras darželio auklėtojas Tauragėje karatistas Aurimas su savo auklėtiniais kas rytą pasisveikina kaip su geriausiais draugais. Taigi rytoj – apie triukšmingą jo darbo dieną, auklėtojo darbo užkulisius ir šviesias pedagogines mintis. 

Mūšis dėl daugiabučių: konkurentai vienas kitą kaltina melu, o ką daryti žmonėms? Konkurencija tarp dviejų Tauragės daugiabučius administruojančių bendrovių – Tauragės butų ūkio ir vos prieš keletą mėnesių į Tauragę koją įkėlusio privatininko „Tauragės būstas“ peraugo į tikrą karą. Ir vieni, ir kiti laiptinėse platina „atsišaukimus“, raginančius netikėti konkurentų „melu“. Kas gi vyksta iš tikrųjų?

Liberalų sąjūdį užgriuvus teisiniams nemalonumams, šios partijos Tauragės skyriaus nariai tvirti it uola ir išsižadėti narystės partijoje neketina. „Kad paskui netektų gailėtis“, – „Tauragės kurjeriui“ atviravo viena liberalė. Kaip elgsis koalicijos partneriai – konservatoriai ir valstiečiai žalieji? Atsakymai – antradienio numeryje.

Vandentiekininkai skaičiuoja geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo kainas 2018 metams. Kaip jos keisis? Kiek augs ar mažės vandens kainos – rytojaus numeryje.

Pagalbos šauksmas iš Ožnugario kaimo: šiemet pagrindinę kaimo gatvę greideriavo tik kartą. Į redakciją atskubėję kaimo žmonės sako, kad prisišaukti seniūnijos pagalbos tapo neįmanoma, o pagrindinėje kaimo gatvėje – duobė duobėje. „Kai paskambini į seniūniją, pyksta“, – teigia kaimo gyventojai. Taigi ko pyksta Batakių seniūnijos seniūnas?

Šios ir dar daugiau savaitgalio naujienų – kas ir kodėl pasitraukė iš privatizuojamų „Dunokų“ valdybos, į kokią užsienio šalį elektromobiliu ruošiasi važiuoti rajono valdžia, kaip kraštiečiui lenktynininkui Kasparui Navickui sekėsi ralio kroso sezono finišas Vokietijoje ir į kokią parodą kraštiečius kviečia Lomių kultūros namai, – antradienio numeryje.

Darbingos ir įdomios savaitės Jums linki „Tauragės kurjeris“. 

Skaityti komentarus (4) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras