Penktadienio, rugsėjo 7-osios, „Tauragės kurjeryje“: Sigitas Mičiulis apsisprendė, ar dalyvaus mero rinkimuose(25)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-06 14:35

Savivaldos karštligė startuoja ir valdančiųjų flange – jau rugsėjo 11-ąją valdančioji Tauragės Liberalų sąjūdžio partija skelbs savo kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės merus. Tauragės meras, liberalas Sigitas Mičiulis sako esąs tvirtai apsisprendęs, ar kitąmet dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose. Jo atsakymas – „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Prieš pat rinkimus nuo žmonių užsitvers užraktais. „Baltieji rūmai“ skelbia dar vieną remonto konkursą – maždaug po keturių mėnesių pastate Respublikos gatvėje bus įrengtos stiklinės kodiniais užraktais rakinamos durys ir paprastiems mirtingiesiems be rimto reikalo pas rajono „galvas“ patekti nebebus įmanoma. Beje, kodėl vis dar neveikia naujasis liftas savivaldybės administracijos pastate? Visi atsakymai – penktadienio numeryje.

Futbolininkų vadybininko buhalterija – plastikiniuose maišeliuose po lova. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba praneša kratų metu žinomo Tauragės futbolo bendruomenės atstovo namuose aptikusi nuo valstybės nuslėptų pajamų. Kokios tai sumos ir kas už tai gresia viešosios įstaigos vadovui, sužinosite jau netrukus.

Opozicijos argumentai valdančiųjų nesustabdė: sporto mokyklos direktorius atleistas. Trečiadienį didžiojoje savivaldybės posėdžių salėje virė aistros – susikibta dėl Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos direktoriaus Audriaus Bitino atleidimo iš pareigų. Kuo visa tai baigėsi ir kodėl direktoriaus žmona iš mero rankų nepriėmė jam skirtos atsisveikinimo dovanos, – jau pakeliui į jūsų pašto dėžutes.

Tauragės garbės pilietė, ilgametė dailės mokytoja Valerija Bumbulienė kerta atvirai: naujasis Tauragės simbolis – plieninis tauras, išdygęs prie miesto pilies, su trūkumais. Ko, garbios tauragiškės nuomone, taurui trūksta ir koks jis turėjo būti, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl Žygaičių gimnazija lovyčių darželio vaikams prašė ne valdžios, o paprastų žmonių, kokia misija patikėta Tauragės kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centrui, kas Dargaičių kaimo ūkininkę paskatino imtis netradicinio sūrių verslo ir kur jų galima įsigyti bei kaip pirmąjį savo gimtadienį švęs Tauragės meškeriotojų klubas „Zumpė“, – jau rytojaus numeryje. Jame rasite ir šio rudens žiemos gėrybių topą – skaitytojos Virginijos pasiūlytą moliūgų ir morkų mišrainės receptą.

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (25) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras