Penktadienio, rugsėjo 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: atsitverti nuo gyventojų mokysis po Ispanijos saule(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-13 15:32

Atvėsus orams septyni Tauragės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai kraunasi lagaminus ir ruošiasi skrydžiui į saulėtąją Ispaniją. Nors valdžia teisinasi, kad į šią kurortinę šalį klerkai vyksta ne ilsėtis, o mokytis, eilinių piliečių tokie paaiškinimai neįtikina – juk mokytis, kaip dirbti vieno langelio principu, galima ir čia pat Lietuvoje, tose savivaldybėse, kurios jau ne vienerius metus šią sistemą puikiai įvaldžiusios. Išsamiau apie valdininkų kelionę ir kiek ji mokesčių mokėtojams kainuos, skaitykite rytojaus vedamajame.

Užderėjo: aiškėja daugiau galimų kandidatų į merus pavardžių. Vyriausioji rinkimų komisija vakar patvirtino tikslią savivaldos rinkimų datą. Merus ir tarybas rinksime 2019-ųjų kovo 3-iąją. Laiko politikams liko nedaug – viena po kitos partijos skelbia ar bent jau garsiai svarsto, ką siųsti į rinkimų maratono tiesiąją. Aiškėja, kad Tauragėje prie rinkimų starto stos ne tik politinių partijų kandidatai, bet ir nepartinis judėjimas. Apie tai – penktadienio numeryje.

Užkietėję grybautojai: ką rinkti, kad neapsinuodytum? Ruduo šiemet ne itin grybingas – tvirtina entuziastingi grybautojai. Kad sužinotų, ar tikrai, „Tauragės kurjerio“ žurnalistė su prisiekusia grybautoja Danute iš Eičių leidosi miškan. Ką rado, sužinosite jau netrukus.

Miesto gražinimo idėjoms Tauragės valdžia išleido beveik 9500 eurų. Ką už šiuos pinigus Tauragei pasiūlė Vilniaus bendrovė „Urbanistika“, skelbiame rytojaus numeryje, o ar tiek verta už patarimus mokėti, spręskite jūs.

Konkurenciniai vėjai praretino Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro medikų gretas. Polikliniką palieka du paklausiausi šios gydymo įstaigos gydytojai. Kodėl ir kur nuo šiol jie dirbs, atskleisime penktadienį. Socialiniuose tinkluose apie tai jau verda karštos diskusijos.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kaip antrus savo veiklos metus pasitinka kavinukė „Bistronomija“, kodėl dėl naujagimio mirties jo tėvai kaltina Tauragės medikus, koks šiltųjų kraštų gyvis aptiktas Tauragėje ir kaip dauglaukiškiams sekėsi tarptautiniame žuvienės virimo čempionate, skaitykite artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje“. Jame rasite ir dar vieną obuolių pyrago receptą. O kaip gi kitaip – juk obuolių sezonas tik prasideda.

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (12) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras