Penktadienio, liepos 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: mašinvagių grupuotėje „plušėjo“ ir tauragiškės seserys(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-12 16:38

100 tomų, 215 nusikalstamųjų veikų, 9 įtariamieji, 1000 daiktinių įrodymų – tokius duomenis šią savaitę žiniasklaidai atskleidė baudžiamąją mašinvagių grupuotės bylą teismui perdavę prokurorai. Šioje nusikalstamojoje grupuotėje „plušėjo“ ir dvi tauragiškės seserys. Brangūs automobiliai, vienas jų Tauragėje, buvo vagiami, o jų dokumentai klastojami taip kruopščiai, kad to nepastebėjo jokie specialistai. Daugiau tyrimo detalių – penktadienio vedamajame.

Tauragės parapiją, tarnavęs čia vos dvejus metus, palieka klebonas Vytautas Gedvainis. Netrukus sužinosite, kodėl klebonas atsisveikina su Taurage, kur iškeliamas, kokie pasikeitimai laukia kitų Tauragės krašto parapijų ir kas V.Gedvainį pakeis.

Skundas: atliekų rūšiuotojų darbo sąlygos nepavydėtinos. Tai, ką „Tauragės kurjerio“ žurnalistė pamatė nuvykusi į Kaupių sąvartyną, perskaitysite penktadienio numeryje. O štai atliekų rūšiavimo bendrovės vadovas tvirtina, kad „viskas yra gerai“. Skaitykite penktadienį.

Mokyklų direktorių kadencijos: skelbiamas pirmasis konkursas. Nuo Naujųjų metų įvestos švietimo įstaigų vadovų kadencijos nerimo sukėlė ne vienam ilgamečiam mokyklos vadovui. Pirmojo išbandymai laukia 33-ejus metus Lomių pagrindinei mokyklai vadovaujančio Sauliaus Kasperavičiaus. Jis sako, kad anksčiau už ilgus darbo metus duodavo medalį, o dabar veja lauk.

Mūsų kaimeliai: gyvena iš 150 eurų pensijos ir vis tiek laimingi. Nykstančio Beigeriškių kaimo, kuriame – vos trys sodybos, gyventojai Erika ir Vygantas Petkai valdžios nerūgoja, kai per televiziją išgirsta, kiek pensijos gauna kitų šalių pensininkai. Į šį kaimą neužsuka joks autobusas, ramybę retkarčiais sudrumsčia tik netikėti pakeleiviai ir į vaizdingą Jūros slėnį žūklauti sulekiantys žvejai. Žurnalistų viešnagės įspūdžiai iš nykstančio kaimo – jau rytojaus numeryje.

Šios ir daugybė kitų pastarosios savaitės naujienų – kada Papušynės kapinėse bus baigtas gręžti giluminis gręžinys ir pagaliau visiems užteks vandens kapams palaistyti, kodėl dalyje miesto gatvių dingo apšvietimas, į kokią misiją išvyksta LDK Kęstučio bataliono kariai ir kodėl meras gyventojų pastangas išsaugoti savo kiemo medžius vadina šou – jau netrukus pasieks Jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir paprasto kaip 2x2 cukinijų blynelių su sūriu receptą. Patiekalą pagaminti ne tik paprasta, jis ir labai skanus. Juk pats cukinijų derėjimo metas.

Šilto savaitgalio ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (10) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras