Penktadienio, kovo 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: apribota „Tauragės“ viešbučio veikla(16)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-03-08 15:57

Miesto centre ilgus metus veikiančiame „Tauragės“ viešbutyje apsistojęs kaunietis liko be žado – jam yra tekę gyventi ne viename šalies viešbutyje, tačiau tokios netvarkos ir tiek pažeidimų jam dar niekur neteko matyti. Kaip į jo skundą sureagavo įvairios institucijos ir ką apie tai mano viešbučio savininkas Romualdas Ozgirdas? Skaitykite jau netrukus.

Žemaitės g. 34 namo gyventojai teigia dvi savaites nežinoję, kodėl iš čiaupų teka žalsvas vanduo. Tauragės butų ūkį jie kaltina neatsakingumu ir netveria pykčiu, kad galiausiai už visa tai dar turės ir susimokėti. Tokia beveik į detektyvą panaši istorija – penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Nors turi savo Juridinį skyrių, Tauragės valdžia jau beveik dvejus metus teisines paslaugas perka iš šalies, už valandą teisininkų darbo mokėdama 121 eurą. Pernai šiam reikalui Tauragės savivaldybės administracija išleido beveik 50 tūkstančių eurų. Ar tokie pirkimai savivaldybei būtini, aiškinasi Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Valstybinė energetikos inspekcija nusitaikė į Tauragės šilumos tinklus – atliktas planinis Beržės rajoninės katilinės šilumos įrenginių patikrinimas. Apie jo rezultatus skaitykite šiame laikraščio numeryje.

Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad vidutinis darbo užmokestis šalyje paskutinį 2017 metų ketvirtį augo visose apskrityse. Kurioje vietoje Tauragė? Sužinosite netrukus.

Finansinių sunkumų smaugiamai bendrovei „Molupis ir Ko“ Klaipėdos apygardos teismas leido atsitiesti ir vykdyti restruktūrizaciją, kuri, tikimasi, padės išvengti bendrovės bankroto. Tačiau teisiniai nemalonumai vėl užgriuvo šios bendrovės direktorę Birutą Cibitienę. Už ką jai skirta solidi bauda, perskaitysite „Tauragės kurjeryje“.

Nemalonumai iš praeities atsivijo ir buvusį VĮ „Tauragės regiono keliai“ direktoriaus pavaduotoją-vyriausiąjį inžinierių Stasį Būrę – Vyriausioji tarnybinės etikos komisija kovo 7-osios posėdyje vienbalsiai nusprendė, kad jis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus. Kokius, sužinosite netrukus.

Kovo pabaigoje startuos šių metų Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionatas. Čempionato licencijas 2018 metų sezonui gavo 12 šalies klubų, tačiau Tauragės „Tauro“ tarp jų nėra. Taigi Tauragės rajono savivaldybės dosniai finansuojama VšĮ „Tauragės futbolas“ šiandien neturi komandos, kuri galėtų žaisti I lygoje. Kodėl ir ką apie tai mano pagrindinis šios viešosios įstaigos dalininkas?

Prie Tauragės autobusų parko autobuso vairo sėdanti Asta Skalauskienė nuolat sulaukia ne tik nuostabos šūksnių, bet ir komplimentų, o Kovo 8-osios proga – ir gėlių: jauna graži vairuotoja, keleivius pasitinkanti su šypsena, – tikras džiaugsmas akims. Kaip vingiuotas gyvenimo kelias atvedė į autobusų parką, prieš tai pasėdėjus ir prie vilkiko vairo, skaitykite šiame laikraščio numeryje.

O jei šį pavasarėjantį savaitgalį užsigeisite pasilepinti, išsikepkite cinamoninių bandelių, kurios tikrai primins vaikystę. Receptas – šiame laikraščio numeryje.

Smagaus skaitymo ir kantrybės laukiant šiltų dienų!

Skaityti komentarus (16) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras