Penktadienio, kovo 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: paskutinis darbas – parduoti „Dunokus“(21)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-03-14 14:40

Savivaldybės kontroliuojamos „Dunokų“ bendrovės pardavimas greičiausiai taps paskutiniu šios kadencijos valdžios darbu – aukcionas akcijoms parduoti skelbiamas balandžio 18-ąją, iki šios valdžios gyvavimo pabaigos likus vos keturioms dienoms. Kodėl taip skubama? Atsakymą perša artėjantys rinkimai. Skaitykite jau netrukus.

Kandidatų nuodėmės: kiek įtakos jų paviešinimas turės rinkimų rezultatams? Šią rinkimų kampaniją tapo madinga „traukti skeletus iš spintų“. Apie abu Tauragės kandidatus į merus tokių gandų ir jų buvusių nuodėmių paviešinimo netrūksta. Ar tikrai vienas kandidatų galėjo vogti dviračius, rūkyti „žolę“, o kaip jaučiasi kitas, esą apgavęs žemę susigrąžinti siekusius senukus, kas iš tikrųjų valdo ir vieną, ir kitą kandidatą? Atsakymai į kai kuruos kausimus – redakcijos žodyje.

Susitikimai: žolininkė Adelė Karaliūnaitė Tauragėje ves dvylikos paskaitų ciklą pagal Zodiako ženklus. Pirmasis nemokamas susitikimas jau įvyko. Ką jame pasakojo garsioji liaudies medicinos propaguotoja, kodėl, anot jos, šokoladas, net ir juodas, yra baisus nuodas ir kam lemta gyventi ilgiau nei 85-erius metus, sužinosite atsivertę penktadienio „Tauragės kurjerį“.

Šiame numeryje tęsiame unikalų istoriko Edmundo Mažrimo pasakojimą apie Tauragės miesto gatvių pavadinimų kaitą. Ar žinote, kodėl Prezidento gatvė pavadinta būtent taip ir kad šis gatvės vardas laikomas klaida, kaip anksčiau vadinta Stoties gatvė ir kur Tauragėje buvo Kalėjimo gatvė? Ne? Būtinai atsiverskite istorijos ir kultūros priedą „Taurragis“.

Priklausomybių konsultacijas nuo vasario Tauragėje teikiantis Žydrūnas Stumbra džiaugiasi, kad gali padėti priklausomybių kamuojamiems žmonėms. Tačiau jam kiek apmaudu, kad šiam puikiam projektui menkai tepadėjo savivaldybė – esą žmonėms konsultuoti pasiūlė konferencijų salę. Tokia vieta individualiam bendravimui su pagalbos ieškančiais žmonėmis netinka. Kas šiai svarbiai misijai atskubėjo į pagalbą, atskleisime jau netrukus.

Šios ir kitos pastarosios savaitės naujienos – kodėl į teisiamųjų suolą sėdo du vaikai, kas atsitiko, kad perskilo vos prieš pusmetį asfaltuota ir valdininkų apdainuota Stragutės kaimo Vėjų gatvė, kokio rekordo siekia politinę karjerą baigiantis Silverijus Statkus ir kodėl prieš spektaklio premjerą Pilies teatro aktorėms režisierė Jolanta Kazlauskienė neleido lakuotis nagų, – jau keliauja iš spaustuvės.

Gražaus savaitgalio ir saulėtos rinkimų dienos jums linki „Tauragės kurjeris“

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras