Penktadienio, gegužės 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: gandralizdžio rebusą sprendžia pareigūnai(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-24 16:43

Savaitgalį Skaudvilėje nuo elektros stulpo nukritus arba, kaip įtaria vietos gyventojai, elektrikams numetus gandralizdį, žuvo du gandriukai. AB „Energijos skirstymo operatorius“ tvirtina, kad gandrų porelės lizdas nukrito pats, dėl ko nutrūko elektros tiekimo oro linija. Tačiau vietos gyventojai vis tiek baksnoja į elektrikus. Tyrimą pradėję Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai jau rado pažeidimą – prieš nuimant gandralizdį  nepranešta Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo centrui, o tai yra privaloma. Visos istorijos detalės – laikraščio vedamajame.

Gegužės 27-ąją katalikų bažnyčia minės Švenčiausios Trejybės iškilmę. Kadangi Tauragės katalikų bažnyčia turi tokio paties vardo titulą, tądien minės ir savo vardo dieną. Šia proga parapijos klebonas Vytautas Gedvainis ragina žmones atgaivinti tėvų, senelių tradiciją ir Švč. Trejybės iškilmės proga surengti susiėjimą su giminaičiais, krikšto tėvais.

Trečiadienį Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai Dunokų turgelyje jo lankytojus kvietė registruoti kasos čekius ir dalyvauti Kvitų žaidime. Ką apie šią akciją mano tauragiškiai – skaitykite naujausiame laikraščio numeryje.

Gausu naujienų sporto gerbėjams – skaitykite apie Tauragėje šeštadienį vyksiančias triatlono varžybas, gal ir patys susigundysite dalyvauti, taip pat skaitykite apie Tauragės vaikų ir sporto mokyklos šachmatininkų ir jaunųjų rankininkų, lengvaatlečių žygaitiškių pergales.

Atsivertę laikraštį sužinosite, kada vyks miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai, kodėl savivaldybės administracija neatskleidžia, kas laimėjo sporto specialisto atranką.   

Sveikatai skirtame puslapyje – apie kone anšlaginį susitikimą su onkologu, fitoterapeutu Juozu Ruolia ir gardaus osetinų pyrago „Saburani“ receptas.

Įdomaus skaitymo ir gražaus artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras