Penktadienio, gegužės 18-osios „Tauragės kurjeryje“: vaikas mokykloje vos neteko piršto (8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-05-17 16:23

Tikrą siaubą po nelaimingo atsitikimo, kai Skaudvilės gimnazijoje buvo sutraiškytas vaiko pirštas, išgyvenusi mama dar nežino, kokios bus nelaimės pasekmės ir beria priekaištus dėl, jos manymu, per menko mokyklos vadovų dėmesio nelaimę patyrusiai šeimai. Bet dar svarbesnis klausimas, ar mokiniams, kas yra privaloma, užtikrinamas saugumas mokykloje ir ką reikėtų daryti, kad tokių nelaimių neatsitiktų? 

Trečiadienį į neeilinį posėdį susirinkę rajono politikai svarstė nuobaudos po atlikto audito nustatytų pažeidimų Skaudvilės specialiosios mokyklos direktoriui Rolandui Beišiui skyrimo. Nuskambėjo ir mintis vadovą atleisti. Kokios nuobaudos sulaukė mokyklos vadovas, skaitykite penktadienio laikraštyje.

Ar bus kur nusiprausti skurstantiems tauragiškiams? Tai turėtų paaiškėti jau netrukus, po antrojo savivaldybės skelbto prausimosi paslaugos pirkimo konkurso.

Buvęs policijos komisariato Migracijos skyriaus viršininkas Robertas Masolas po dvejus metus trukusių teisminių procesų švenčia pergalę. Išsamiau apie tai – laikraščio puslapiuose. 

Beveik 50 metų bitininkaujanti Bronė Jancevičienė mažina darbų apimtis – anksčiau prie 80 avilių bityne plušėjusi moteris šiandien prižiūri 20 bitelių namučių. Bitininkė pasakoja apie meilę bitėms, pamokas jaunesniems bitininkams. Ir smalsu, ar pačią bitininkę bitės yra sugėlusios?

Džiugi žinia kultūros ir meno srities atstovams – rengiama premijavimo tvarka, pagal kurią už aukštus pasiekimus regioniniuose, nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose  dalyvaujantys ir prizines vietas laimėję tauragiškiai sulauks piniginių paskatinimų. Kokio dydžio premijos ir kam jas svarstoma skirti – naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Kokius darbus šią vasarą planuoja atlikti, žurnalistams išvardijo Tauragės šilumos tinklų laikinai pareigas einantis direktorius Audrius Arcišauskas.

Gaisro metu sudegė savivaldybės tarybos nario Tomo Raulinavičiaus automobilis. Neatmetamas ir padegimas. Paties politiko ir žiniasklaidos priemonės vadovo klausėme, gal jis numanąs, kas ir už ką jam galimai kerštauja. 

Taip pat skaitykite apie sakralinės muzikos festivalį Žygaičiuose, jaunųjų muzikos mokyklos gitarisčių pergales Klaipėdoje vykusiame konkurse, o ant vienos rankos pirštų nesuskaičiuosite sportininkų pergalių.

Desertui pasigaminti siūlome sausainių su rabarbarais receptą.

Įdomaus skaitymo ir prasmingo artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (8) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras