Penktadienio, birželio 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: mokyklose – prabangos maistas. Ar tai realu?(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-06-28 16:55

Nuo naujųjų mokslo metų visų šalies mokyklų ir darželių laukia naujovė – valgyklose įvedamas sveikas maitinimas. Nurodyta, kad valgyklų meniu turi atsirasti vos ne restoraninių produktų – lašišos, kalakutienos, antienos, avienos patiekalų. Konkursams besiruošiantys maitintojai kraipo galvas ir kerta atvirai – tokius patiekalus tiekti moksleiviams, kai vienam vaikui pietums pagaminti savivaldybė teskiria keletą eurų, misija neįmanoma. Išsamiau – penktadienio vedamajame.

Jauna pora surizikavo – pradėjo nuo oro priklausomą verslą. Naujovė Draudenių ežere: jauna verslininkų pora Raminta ir Vaidotas ėmėsi nuomoti vandens dviračius ir baidares. Kaip jiems sekasi ir kaip šiandien atrodo vienintelis Tauragės rajono ežeras ir jo pakrantės, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Verslo naujienos – veiklą Tauragėje nutraukė „101 kepyklėlė“. Šeštadienį Vytauto gatvėje veikusi kepyklėlė, pirkėjams siūliusi šviežių bandelių, duonos ir pyrago gaminių, užvėrė duris. Įmonės vadovė atskleidė priežastį, kodėl traukiasi iš Tauragės ir kuriuose miestuose plečia veiklą. Visi atsakymai – penktadienio numeryje. 

To dar nebuvo – centrinėje miesto aikštėje pastatė atliekų konteinerius. Šiandien rytą praeiviai stebėjosi ir net pyko, kad Atgimimo aikštėje „išdygo“ šiukšlių konteineriai. „Keliauju po pasaulį ir niekur nemačiau, kad konteineriai stovėtų šitaip, vidury aikštės. Sugadino prestižinę miesto vietą“, – tokių šio sprendimo vertinimų sulaukė „Tauragės kurjeris“. Kieno šis sprendimas?

Vasaros kryptis – Mociškių palivarkas. Žiniasklaidai trimituojant, kad kaimo turizmo sodybos pastaraisiais metais išgyvena krizę, mat Lietuvos žmonės labiau linkę riktis Turkijos ar Graikijos kurortus, Pagėgių savivaldybėje, Mociškiuose, jau ilgiau nei dešimtmetį gyvuojančio palivarko šeimininkai Rasa ir Sigitas dėl to galvos nesuka. Užsukę į šią unikalią kadaise Johaneso Bobrovskio žmonos dėdei priklausiusią sodybą būsite pavaišinti unikaliu mažlietuvišku šiupiniu ir paskanausite... Ko, sužinokite jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokie pokyčiai vairuotojų laukia M.Mažvydo gatvėje, kiek biudžeto lėšų vienas savivaldybės tarybos narys išleidžia savo automobilio nuomai, kokį pažadą senjorams ištesėjo miesto seniūnas ir už ką į areštinę pasodintas Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnas, – sužinosite paskutiniajame birželio numeryje. Šiame numeryje rasite ir paprastučių, bet ypač skanių keksiukų su persikais receptą.

Šviesaus savaitgalio ir įdomaus skaitymo Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Skaityti komentarus (0) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras